Bağlanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyüler uygulanış şekilleri ve yapılış amaçlarına göre büyülenen kişiler üzerinde farklı belirtiler verirler. Aşk büyüleri en az belirti veren büyüler arasındadır ve bu belirtiler de geçicidir. Kara büyülerin etkileri çok güçlüdür ve insanlarda ömür boyu sürebilecek ruhsal ve fiziksel hasarlar bırakabilir. Bir başka büyü türü olan bağlanma büyüsünün etkileri nelerdir diye sorulduğunda ise güçlü etkileri olabileceği bilinmelidir. Balama büyüleri hangi amaçla yapılırsa yapılsın güçlü büyülerdir. Bu büyü yapılır yapılmaz büyülenen kişi üzerinde tesirlerini göstermeye başlar. Eğer ilişkiler için bir bağlama büyüsü yapılmışsa, büyülenen kişinin gözü artık kendisine bu büyüyü yaptıran insandan başka hiçbir şey görmez olur. Eğer çok hızlı alınan evlenme kararları görülürse bunun nedeni altında bir bağlama büyüsü yatabilir.

Bağlanma Büyüsü

Çok çabuk tesir eden ve bağlanma büyüsünün etkileri nelerdir diye sorulmasına neden olan bu uygulamalar belirtilerini birkaç gün içinde gösterir. Bağlama büyüleri süregelen ilişkiler için yapılan büyülerdir. Birini aşık etme amaçlı büyüler aşk büyüleridir ve bir bağlama büyüsü değildir. Bir ilişki sürüyorsa fakat bazı sorunlar varsa ya da eşlerden biri diğerini kendine körü körüne bağlamak istiyorsa bu büyüler uygulanır. İlişkilerde yaşanan ayrılıklarda giden eşin geri gelmesini sağlamak için de bağlama büyüsü yöntemleri geçerlidir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü bir tür bağlama büyüsüdür.

Büyünün Türüne Göre Bağlama Büyüsü Etkileri

Kendisine bağlama büyüsü yapılan kişi genellikle bunu anlamaz. Büyü yapıldığı andan itibaren düşünceleri değişmeye başlar ve kendisine büyü yaptıran insana tutkuyla bağlanır. Ak büyü kapsamında yapılan bağlama büyüleri genellikle kişilere ruhsal ve fiziksel bir sıkıntı vermez. Kara büyü uygulamalarıyla yapılan bağlama büyülerinin ise kişi üzerinde çok ciddi olumsuz etkiler yaratması söz konusudur.

2

No Responses

Write a response