Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar büyülerin yaygın olarak kullanıldıklarını bildikleri için kendilerinde de büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır diye ciddi bir tedirginlik yaşarlar. İnsanlarda görülen bir takım belirtiler bazı ruhsal hastalık belirtilerine de benzedikleri için kişilerin bu ayırıma dikkat etmeleri öncelikle tıbbi bir inceleme yaptırmaları gerekir.

En Sık Görülen Belirtiler

Büyü belirtileri insanda fiziksel ve ruhsal belirtilerle kendisini gösterir ve görülen garip rüyalar da büyüye işaret edebilir. İnsanlar kendilerine büyü yapıldığında şüphelenip büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır diye kaygılanmaya başladıklarında bazı işaretlere dikkat etmeleri doğru olur.

En çok görülen fiziksel belirtiler uykuda kendini gösterir. Uykuya dalmakta zorlanma, diş gıcırdatma ve dişleri sıkma, sık kabus görme, vücutta özellikle ensede görülen ağrılar, ayak tabanlarında yanma hissi, özellikle sol kolda görülen uyuşmalar, mide bulantıları ve ağrıları, aşırı yorgunluk hissi ve kasık bölgesinde görülen şişlik ve ağrılar büyü belirtileri olarak kabul edilebilir. Bunlar bir takım fiziksel rahatsızlıkların da belirtileri olabileceği için ruhsal belirtilere de dikkat etmek gerekir. İnsanlar büyü yapılan bir eve girdiklerinde derilerinde kızarıklıklar ve çizikler oluşabilir. Bütün belirtileri bir araya getirmek önemlidir.

Ruhsal Belirtiler

Kişinin kendisini tanıyamaz hale gelmesi, vesveselerin ve takıntıların oluşması, izleniyor olma hissi, sürekli gözetlendiğini hissetmesi, yalnız kalma isteği veya yalnızlıktan korkma durumunun oluşması, boğulma hissi, göğüs ağrıları, kimsenin görmediği insanları görme ve sesler duyma, aşırıya kaçan unutkanlık ve her zaman yapılan dini vecibeler yerine getirilmemeye başlanmışsa büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu da yanıt bulmuş olur.

Uykuda görülen rüyalar değişmeye başlar ve kişi uykusundan korkarak uyanır. Sık sık rüyasında hayvan görmeye başlar ve düşme hissi yaşar. Ayrıca rüyalarda çok sık kabus görmeye başlanır ve anlamsız korkunç rüyalar insanı uyumaktan çekinir hale getirir.

3

No Responses

Write a response