Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler insan hayatını derinden etkileyebilir bu nedenle insanlar büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunu sormalıdır. Birçok insan üzerinde bir büyü olduğunu anlamadan yaşamını sürmektedir. Oysa bu büyünün etkileri o insan üzerinde hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak görülür ve zarar verir. Yapılan büyü uygulamasının türüne göre bir insanın hayatının kabusa dönmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle insanlar ciddi manevi ve maddi kayıplar yaşayabilmektedir. Büyü uygulamalarının yaygın yapıldığı toplumuzda kimse istisna değildir ve art niyetli insanlar tarafından herkese büyü yapılma riski vardır. İnsanlar bu konuda dikkatli olmalı ve hayatlarında aniden ortaya çıkan değişimleri dikkatle izlemelidir.

Büyülerin Psikolojik Etkileri

Büyüler ak büyü ve kara büyü uygulamalarıyla yapılmış olabilir her iki durumda da büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu sorulmalıdır. Ak büyülerin etkisi kara büyüler kadar olmasa da yine de büyü yapılan kişi üzerinde birtakım olumsuz etkiler yaratacaktır. Bütün büyüler ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılır ve en çok da cinler devreye sokulur. Cinlerin görevi büyülenecek olan kişinin düşünce sistemine sızarak iradesini kırmak ve düşüncelerini değiştirmektir. Bu durum kişi üzerinde birtakım olumsuzlukların ortaya çıkmasına neden olur. Büyü belirtileri ilk olarak kişinin uykularında kendini göstermeye başlar. Uykusuzluk sorunu başlayabilir ve uykudan korkarak uyanma durumu ortaya çıkar. Sık sık kabus görülür. Kişi huzursuzdur ve nedensiz asabiyet görülür. Sevdiği insanlardan uzaklaşmaya başlayabilir. Birtakım korkuları oluşabilir ve sürekli takip ediliyormuş hissi yaşayabilir.

Büyülerin Fiziksel Etkileri

İnsan büyü etkisi altında kaldıkça büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap olabilecek birtakım fiziksel belirtiler de ortaya çıkar. İlk görülen fiziksel belirti şiddetli ense ve baş ağrılarıdır. Karın ağrıları da görülebilir. Kara büyü uygulamalarında görülen fiziksel belirtiler ise çok daha ağırdır.

2

No Responses

Write a response