Çocuğumun Dilini Bağlama Büyüsü

Çocuğumun Dilini Bağlama Büyüsü Nedir?

Çocuğumun Dilini Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil bağlama büyüsü halk tarafından sıklıkla kullanılan büyülerden biridir. Yapılma amacı genelde eşler ya da sevgili çiftler arasında büyü yaptıracak kişinin kendisi ya da ailesinin ağzını kendisine söyleyecek laflara karşı bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Sadece eş ve sevgililer için değil birçok yollar içinde kişiler bu yola başvurmaktadır. Düşmanların sana karşı gelmemesi ya da hakkınızda kötü konuşmaları engellemek size karşı kimsenin konuşmasını engellemek içinde tercih edilmektedir.

Dil bağlama büyüsünü yapmak için iki farklı yöntem vardır ama dua ile yapılan büyü daha kolay ve hayırlıdır. Dua olarak yaptırılan yöntemde şer amaçlı asla büyü yaptırılamaz. Dil bağlama büyüsü yapılan kişinin çevresindeki insanlara karşı kırıcı ve üzücü sözler söylenmesi engellenmektedir. Genelde karı-koca ya da kaynana-gelin arasındaki problemler için yapılır. Dil bağlama büyüsü sayesinde birbirlerine kötü sözler söylemezler ve aralarındaki ilişkilerin düzelmesine sebep olur.

 

Çocuğumun Dilini Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlamak için farklı yollara başvurmanız gerekmez. İlk abdest alınır ve büyüyü ne niyetle yapacaksanız niyet edilir. Sarı, beyaz, kırmızı,  mavi, yeşil, gri ve siyah ipek iplikler yan yana dizilir. İplerin her birine 7 adet AyetelKürsi duası okunur ve ardından yedi adet düğüm atılır. Daha sonra düğümlenen iplikler eline alınır ve hepsi bir araya gelerek bükülür. Her ipe AyetelKürsi duası ayet şeklinde okunarak ipler birbirlerine bağlanır. İşlemlerimiz bittikten sonra düğümlenen ipleri ağır bir taşın altına koyarız. Ve niyetimizde “bu taş bu ipeği nasıl basarsa (anne adı)kızı veya oğlu (büyü yapılacak kişinin adı) ve gönlünü kendime bağladım ya da bağlansın.” Diyerek niyet edilir.

Bu anlattığımız yöntem dua yoluyla yapılan yöntemdir. Dil bağlama büyüsü birçok yollarla yapılmaktadır. Ama biz burada en masum olan dua yöntemini tercih ettik. Bazı yanlış durumlarda olumsuz sonuçlar açan dil bağlama büyüsü tek başınıza yapılabilecek bir işlem değildir. Alanında uzman medyum ve hocalardan yardım almanız sizin için daha iyi sonuçlar verecektir. Büyünün kısa süre sonra etkisini gösterdiğini sizde göreceksiniz.

3

No Responses

Write a response