Denenmiş Aşk Büyüleri

Denenmiş Aşk Büyüleri

İnsanlar başkalarını kendine bağlamak için, başkaları adına hareket etmek ya da başkalarının hal ve hareketlerini kendilerine göre düzenlemek için bazı büyülere, dualar başvurabiliyorlar. Bununla birlikte tabii ki büyü yapan insanlar, yaptıkları veya yapacakları büyülerin etkilerini çokça merak etmektedirler. Bu sebeple denenmiş aşk büyüleri ve insanların yaptığı büyüler hakkındaki yorumları bilinmek istenmektedir. Denenmiş olan büyülerin çeşitlerini sayacak olursak, o büyüler şunlardır:

  • İstenilen kişiyi 3 gün içinde kendine bağlama büyüsü,
  • Kuvveti fazla olan aşık etme büyüsü,
  • İstenilen herkesi kendinize aşık etme büyüsü,
  • Düğümlerle aşık etme büyüsü,
  • Mum ile yapılan aşık etme büyüsü vs.

Yapılan Aşk Büyülerinin Etkisi

Aşk büyülerini yapan insanlarının çoğunluğu, yaptıkları büyünün etkisinden çok memnun. Yorumlar, yapılan ve denenmiş aşk büyüleri çeşidine göre de farklılık göstermektedir. Fakat bu büyüleri yapan insanların bazıları ise büyü etkisinin olumsuz olduğunu ya da tam tersinin çıktığını söylemektedirler. Zaten her yapılan büyü de olumlu sonuç verecek anlamını taşımaz. Bazı yorumlara göre aşk büyüsünü yapanlar istediği kişinin değil de başka insanın kendisine bağlandığını bildirmektedir.

Denenmiş Bazı Aşk Büyülerinin Yapılışı

Denenmiş ve etkili olan aşk büyülerinden bir tanesi mum ile birlikte yapılan aşk büyüsüdür. Bu büyüyü yapabilmek için gerekli olan şey öncelikle bir ya da birkaç tane bal mumudur. Temin edilen mumlar bir kap yardımıyla, bir ocağın üstünde eritilir. Eriyen mumlar önceden şekil verilmiş bir bezin üstüne dökülür ve 3 gün 3 gece boyunca gece çıkan ay ışığının göreceği bir yere konulur. 3 gün bekletilip soğutulduktan sonra da şekil almış bal mumlarının üzerine bazı vefk sözleri ve tılsımlı sözler yazılır. Bu şekilde de, yapılmak istenen bal mumu ile aşk büyüsü gerçekleşmiş olur. Başka türlü denenmiş aşk büyüleri örneği verecek olursak bir tanesi de düğüm atıp yapılan bir aşk büyüsüdür. Bunu yapmak için de 40 santimetre uzunluğunda bir pamuktan yapılan iplik alıp, düğüm atarak, her düğüm arasında vefk sözcüklerini, dudağınızı düğümlere yaklaştırıp okumalısınız. 40 kere bu tekrarlandığında son olarak büyü yapılacak olan kişinin kalbini kendinize bağlamak istediğinizi tılsımlı sözcüklerle ifade edersiniz.

3

No Responses

Write a response