Ev Girişlerine Yapılan Büyü

Ev Girişlerine Yapılan Büyü

Büyüler çeşitli yollarla yapılır ve yedirip içirme, asma, gömme gibi pek çok uygulama yolları vardır fakat ev girişlerine yapılan büyü denilince akla hemen domuz yağı büyüsü gelir. Domuz yağı büyüsü kara büyüler arasında en çok tercih edilen büyüdür ve çok kesin sonuçları vardır.

Ev Girişlerine Yapılan Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü yapılırken şeytani cinlerden yardım alınır bu nedenle hem çok zararlı hem de güçlü ev girişlerine yapılan büyü olarak bilinir. Domuz yağı büyüsü bozulması en zor olan büyülerden birisidir. İş hayatında başarısız olunması, kısmetin kapanması, ticari hayatta zarara uğratma, eşleri ayırmak ve kişilerin karşı cinsle ilişkiye girmelerini engellemek için yapılan uygulamalar günümüzde yaygındır.

Nasıl Yapılır?

Domuzdan elde edilen yağın içine bazı bitkiler ilave edilir. Daha sonra büyü için şeytani cinler görevlendirilir ve domuz yağı büyülenmek istenen kişinin kapısına sürülür böylece ev girişlerine yapılan büyü gerçekleşmiş olur. Şeytani cinler hemen işe koyulur ve büyülenmek istenen kişiyi etkilemeye başlar. Cinler için domuz yağı lekesinin hükmü yoktur bu nedenle yağ temizlense de etkilemeye devam ederler.

Büyünün ilk belirtileri büyü yapılan evde huzursuzluklar, ticari başarısızlıklar ve çiftler arasında ayrılık yaşanmasıyla görülür. Kişilerin hayatında aniden sorunlar belirmeye başlar ilişkiler bozulur ve başarısızlıklar ardı ardına gelir. Domuz yağı büyüsünde şeytani cinler kullanıldığı için bozulması oldukça güç olur. Şeytani cinleri kontrol etmek de oldukça zordur ve kendi başlarına hareket etmeye başladıkları da görülür. Bu nedenle büyülerden ve bu vatlıklardan uzak durmak insanların hayrına olacaktır. Bu büyüye maruz bırakılan ve büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak isteyen insanlar Kuran’da yer alan surelere baş vurmalıdır. Okunacak sureler ve esmalar büyünün bozulmasını ve insanların rahatlamasını sağlayacaktır.

1

No Responses

Write a response