Evliliğe Zarar Veren İnsanlardan Kurtulma Büyüsü

Evli ola insanların bazı soruları uzun yıllarca devam eden aşılamayan sorunlar olarak kabul edilir. Çoğu evli insan evliliklerine zarar veren insanlardan kurtulmak için büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Bu yazımızda sizlere evliliğe zarar veren insanlardan kurtulma büyüsü adı altında paylaşım yapacağız. Ancak öncesinde büyülerden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Büyü Yaptırmak

Büyüler bilindiği üzere iki farklı kategoride ele alınmaktadır. Birincisi ak büyüler, ikincisi de kara büyülerdir. Evliliğe zarar veren insanlardan kurtulmak adına yapılan büyü ak büyüdür. Sonuç itibari ile evliliğinizi korumak istiyorsunuz ve bunun için bir mücadele veriyorsunuz. Ancak başka bir insanın evliliğini bozmak, yuvasını dağıtmak için büyü yaptırırsanız bu da kara büyü olarak bilinecektir. Her ne olursa olsun büyü yaptırmak dinimizce günah olarak belirlenmiştir. Günah olmasının yanı sıra büyülerin bazı olumsuz belirtileri de bulunmaktadır. Bu olumsuz belirtiler genelde büyülerin yanlış yapılması ya da ters tepmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Şimdi dilerseniz asıl başlığımız olan evliliğe zarar veren insanlardan kurtulma büyüsü hakkında detaylar verelim.

Evliliğe Kimler Zarar Verebilir?

Evliliğe zarar veren insanlardan kısaca bahsetmek istersek eğer yaptığımız genelleme örneklerde ibaret olacağını unutmayınız. Mesela; kocanızın annesi yani sizi kayınvalideniz oğlunu size karşı doldurması evliliğin bozulması anlamında önemli bir faktördür. Sizin herhangi bir suçunuz olmasa bile en ufak bir sorundan dolayı eşinizle tartıştığınızda eşinizi annesi oğluna ‘’ boşan gitsin sana kadın mı yok ‘’ diyebilmektedir. Bu çoğu zaman karşılaşılan durumlardan birisidir. Ancak hiçbir anne oğlunun yuvasının yıkılması tarafı değildir. Ancak nedendir bilinmez ama bu gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bir başka örnek ise; kocanızın bir dostu olabilir. Bu kişi evliliğinizin bitmek üzere olmasında belki de önemli bir faktördür. Sadece erkekler üzerinden yola çıkmak da olmaz. Karınızın ailesi sürekli evinize geliyor olabilir. Bu gelmelerde eşinizin size karşı doldurulması da mümkün olabilmektedir. Örnekleri çoğaltabiliriz ancak temel olarak konu ele alındığı zaman yuvanızın yıkılması başkaları tarafından an meselesi oluyorsa eğer çare olarak büyülerden yardım alınabilir.

Bizim büyü çalışmamız bulunmamaktadır. Ancak eşinizle daha mutlu, daha huzurlu bir evlilik yürütmek istiyorsanız bağlama vefki çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki anlattıklarımıza çözüm kaynağı olabilen bağlama vefki hakkında detaylar için bizimle iletişim kurunuz.

5

4 Responses

 1. Ganime
  Kasım 12, 2018
  • Selen soyl
   Kasım 16, 2018
  • NAZLICANO
   Kasım 22, 2018
   • Nazecem
    Aralık 28, 2018

Write a response