İyi Büyüler

İyi Büyüler

Şimdiye kadar büyü denilince insanların aklına kara ve insanları cinnete ve ölüme sürükleyen büyüler gelmiştir. Fakat iyi büyüler yani halk tabiri ile ak büyüler de bulunmaktadır. Bu büyüler asla büyü yapılan kişi ve çevresine zarar vermemekte ve etkileri olarak asla zarar etkisi bulunmamaktadır. Ak büyüler sürekli olarak kötü olaylar yaşayan kişileri mutlu etmek ve huzurlu bir hayat sürdürmek amacı ile yapılan büyülerdir. Genellikle karı ve koca arasını düzeltmek, iş bulmak, çocuk doğurmak amacı ile yapılır ve hayırlı sonuçlara vesile olmak amacı ile yapılan büyülerdir. Büyünün gerçekleşebilmesi için iyi büyüler yapan kişinin iyi niyetli olması ve kesinlikle art niyet taşımaması gerekmektedir.

Ak Büyüler Hangi Amaçlar İçin Yapılmaktadır

Ak büyüler yani iyi büyüler kesinlikle kimseye zarar vermeyen ve yapıldığı haneye ve kişiye huzur vermek hayatını daha iyi yaşaması için yapılan büyülerdir. Yalnız ak büyüler yanlış yapılır ise etkileri tersine dönebilmektedir. Bundan dolayı uzman bir medyum tarafından yapılmasına ihtiyaç vardır. Ayrıca büyü yapan kişi iyi niyetler içinde bulunmaz ise büyü tutmayacaktır. Ak büyüler neden yapılır?

  • Eşine ve çocuklarına ilgisiz olan babayı yuvaya bağlamak için yapılır,
  • Eşine ve çocuklarına kötü davranan babaları yumuşatmak için yapılır,
  • Sevgisini kazanmak istediğiniz bir kişide bu duyguyu uyandırmak için,
  • Gurbette ve uzakta olan bir kişinin tez elden dönmesi için yapılır,
  • Kaybedilen değeri maddi ve manevi bir malı ya da eşyayı bulmak amacı ile yapılır.
  • Kötü ve ayırıcı büyülerin etkilerini bozmak için yapılır.

Her büyüde olduğu gibi bu büyüler de kişilerin iradesini etkilediği için iyi düşünülmeli ve ne olursa olsun evde kendi başına yapılmamalıdır. Kötü etkiler kazanmak ve edinmek istemiyorsanız mutlaka bir medyumdan yardım almalısınız.

1

No Responses

Write a response