Kapalı Kısmeti Açma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Muhtemeldir ki kapalı olan kısmeti açma büyüsü nasıl etki eder adı altında arama motorlarından araştırma yapıyor olmanız büyünün nasıl yapılacağı veya diğer tüm detayları biliyor olmalısınız. Çünkü aramalarınız kısmet açma büyüsü olarak değil de nasıl etki edeceğine dair bilgi arayışı olmasından tahminlerimizi bu şekilde yürütüyoruz. Ancak kapalı olan kısmeti açma büyüsü hakkında kısa bir detay verdikten sonra nasıl etki edeceğine dair bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Kapalı olan kısmet insanın hayatını olumsuz yönde etkisi altına almaktadır. Mesela; kişi evlenmek istiyordur ama kendisine göre hayırlı bir eş kısmetini bulamıyor olabilir. Bir iş başvurusunda bulunuyordur ama kısmeti kapalı olduğu için işe başlayamama sorunları veya bir yerden alacağı vardır, bir işi vardır hep olumsuz, hep olumsuz sonuçlar alıyor olması durumunda kişinin kısmetinin kapalı olduğunu simgelemektedir. Çoğu zaman olumsuz bir durumla karşılaşılması durumunda insanlar ‘’ çok şansızım ‘’ şeklinde demeçlerde bulunmaktadır. İşte tam olarak bu düşünce içerisinde insanların içinde bulunduğu bu ortamdan çıkarmak için kapalı olan kısmeti açma büyüsü devreye girmektedir.

Kısmet Neden Kapanır?

Öncelikle, kişinin yaşam şekli bile kısmetinin kendisinin tarafından kapatılmasına neden olabilmektedir. Mesela; kişi çalışmıyordur, işsizdir. Fakat iş bulup çalışma konusunda tembel davranması bir kısmetsizliğin oluşmasına neden olabilmektedir. Kısmet kapanması bazı zamanlarda büyü ile de yapılabiliyor. Size karşı garezi olan kişi tarafından kısmet kapatma büyüsü yapılmış olabilir. Bu durum çok düşük ihtimaldir ve bazı belirtileri vardır. Ancak en iyi sonucu verecek olan kişi medyumlara bakım yaptırarak almaktır.

Nasıl Etki Eder?

Aslında tam olarak merak edilen konu kapalı olan kısmeti açma büyüsü nasıl etki eder şeklinde olmaktadır. Kapalı olduğunu düşündüğünüz kısmetiniz için bir büyü yaptırırsanız öncelikle kısmetlerinizi bir bir almaya başlarsınız. Kimi zaman çok şanslı hissettiğiniz günler sizi bulacak. Kimi zaman evlenmek istediğiniz kişiyle rastlayacaksınız. Kimi zaman da sizin için hayırlı olan her şey ile karşı karşıya geleceksinizdir. Şayet, büyü doğru bir biçimde yapılırsa eğer sonucunu olumlu olarak almak mümkündür. Medyum haricinde bu büyünün yapılması sakıncalıdır. Ak büyüdür ve rahmani bir büyü olarak bilinir. Ancak dinimizce caiz değildir.

4

5 Responses

 1. Kafamda deliler
  Ocak 2, 2019
  • meliss
   Ocak 7, 2019
 2. Tufan koran
  Mart 11, 2019
 3. Özel
  Nisan 5, 2019
 4. Numara Yazdım
  Nisan 7, 2019

Write a response