Kapı Açma Büyüsü

Zaman zaman insanların kendilerini çok şanssız hissettikleri ve bütün kapıların yüzlerine kapandığını düşündükleri durumlar olur. Bu durum gerçekten can sıkıcı boyutlara gelmişse ve insanlar tüm girişimlerinde başarısızlığa uğruyorlarsa kapı açma büyüsü ile kısmetlerini açmak isteyebilirler. Kişilerin bu hale gelmesinde üzerlerine yapılmış bir kısmet kapama büyüsünün de etkili olabileceği göz ardı edilmemelidir.

Vefk Yolu İle Kısmet Açma Büyüsü

Kısmetin açılması ve kişinin tekrar eski günlerine dönmesi için kapı açma büyüsü uygulanabilir. Hocalar bu çalışmayı vefk hazırlamak yoluyla yaparlar. Vefk ve muskaların bu konuda etkili olduğu bilinmektedir.

Kısmet açılması için uygulanan bir başka yol ise kısmet açmak adına okunan dualardır. Bu amaçlı okunacak dualar bellidir ve kısmetinin kapalı olduğunu düşünen insanlar bu duaları yürekten okumalıdır. İnsanlar dualar yoluyla bir dilekte bulunurken her zaman hayırlısını istemelidir.

Evlilik Amaçlı Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüleri rızık amaçlı ya da evlilik amaçlı yapılabilir. Kimi insanlar evlilik konusunda oldukça şanssızdır ve evlilik aşamasına geldikleri halde evliliğin bir türlü gerçekleşmediği görülür. Bu insanlara da bir kısmet bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Sürekli bu tür aksilikler yaşayarak bir yuva kuramayan insanlar bağlı olduğunu düşündükleri kısmetlerini açmak için kapı açma büyüsü yaptırabilirler. Evlilik için kısmet açma büyüsü de diğer kısmet açma büyü uygulamalarında olduğu gibi vefk hazırlanarak yapılabilir.

Evlilik için kısmet açılmasında yoğunlukla kullanılan yöntem dualardır. Medyumlar tarafından yapılan bu okumalarda kişiyi bağlayan negatif enerjilerin ortadan kalkması ve önüne yeni kapılar açılması hedeflenir. Kısmet açma dualarının okunması için en uygun zaman herhangi bir ayın ilk haftasında yer alan Perşembe gecesidir. Perşembe gecesi yatsı namazından sonra istenen amel için okuma yapılabilir.

3

No Responses

Write a response