Kilit Açma Büyüsü

Kilit Açma Büyüsü

Kilit büyüleri hem kısmet kapamak hem de kısmet açmak amacıyla yapılan büyülerdir. Kilit büyüsü uygulamalarının, büyü yapılan kişiler tarafından fark edilmesi zor olduğu için insanlar uzun süre bu büyünün etkisi altında kalabilir. Bozulması güç olan kilit açma büyüsü mutlaka ehil kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kilit Büyüsü Yapma Nedenleri

Kilit büyülerinin tarihi çok eskilere kadar dayanır ve günümüze kadar gelen uygulamalardır. Yapılış amaçları farklı olan bu büyüler insanların ruhunu etkilemesiyle ünlüdür. Kilit büyüleri çok farklı nedenler için yapılabilir. Bağlama amaçlı uygulamaları yaygındır aşık etmek ve eşi bağlamak için yapılabilir. Ayrıca işlerinde terslikler yaşayan insanlar kilit açma büyüsü yaptırarak kısmetlerinin açılmasını sağlamaya çalışabilirler. Bunlar kilit büyülerinin iyi amaçlar taşıyan uygulamalarıdır.

İnsanların, çiftleri birbirinden ayırmak için de kilit büyülerinden yararlandığı bilinir. Kişilere huzursuzluk vermek, işlerinin bozulmasını sağlamak, evlenmek üzere olan insanların evlenmesine engel olmak, kişilerin kısmetlerini kapatmak gibi kötü amaçlı uygulamaları da vardır.

Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kilit büyüleri kısmet kapatmak için yapılıyorsa kilit kapanır, kısmet açmak için yapılıyorsa kilit açılır. Bir Süryani büyüsü olan kilit büyüsünde açma ve kapama esnasında Süryani dilinde tılsımlı sözler söylenir. İster kötü niyetlerle yapılan kilit kapatma büyüsü olsun ister iyi niyetlerle yapılan kilit açma büyüsü olsun mutlaka uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

İnsanlar evlerinde ya da işyerlerinde nereden geldiğini bilmedikleri kilitler bulduklarında kilit büyüsü yapıldığından şüphelenmelidir. Kilidi bulan kişi Ayetel Kürsi okuyarak kilidi açabilir. Açılan kilidin üç gün boyunca sirkeli suda bekletilmesinin büyünün tesirini ortadan kaldırmakta etkili olduğu düşünülür. Diğer büyülerde de okunması gereken Felak ve Nas sureleri kilit ile yapılan büyüler için de okunmalıdır zira bu sureler büyülerin bozulmasında çok etkilidir.

3

No Responses

Write a response