Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır

Kilit büyüsü geçmişten günümüze gelen en köklü ve eski büyülerden biridir. Kökeni Süryani olan büyü, Süryanice sözcüklerle yapılır. Kilit büyüsü nasıl yapılır, kilit büyüsünü yapmak için bir tane asma kilide ihtiyacımız var. Bu asma kilide Süryanice ve tılsımı yüksek sözcükler söyleyerek kilit kapatılır. Kilit kapatıldıktan sonra, daha kısa süre içinde tesir göstermesini istiyorsanız kilidin üzerine balmumu ile kaplayabilirsiniz. Kilit büyüsü, aşk ve bağlama büyüsü olarak uygulanabildiği gibi aynı zamanda kısmet kapatmak içinde yapılır. Kötü nefesli büyülerden olan kilit büyüsü, kara büyüler ailesi içinde yer alır. Kuvvetli ve tesiri yüksek bir büyü çeşididir. Yapılırken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Bu büyüyü yaptırmaya karar vermeden önce şunu bilmeniz gereklidir, hiçbir büyü çeşidinin dinimizde kesinlikle yeri yoktur. Her yolu denediniz, çaresiz kaldınız ve bu büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz sıra, iyi bir hoca ya da medyum bulmada. Seçeceğiniz medyum ya da hocanın işinde başarılı olması oldukça önemlidir. Bu işi sadece para kazanma amacıyla değil, kalben niyet ederek yapması gereklidir. Büyünün tesiri yapıldıktan hemen sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Kilit büyüsü nasıl yapılır, büyü yapılan kişi, büyünün etkisiyle bilinci ele geçirilecek ve kişiye komutalar verilecektir. Daha sonra istediğiniz her kalıba girecek olan kişi, zamanın ilerlemesiyle size daha çok aşık olacak ve ölene kadar size sadık kalacaktır.

Kilit büyüsü nasıl yapılır, kilit büyüsü yapımı hocanın belirlediği genellikle gece saatlerinde yapılmalıdır. Buna hocanız karar verecektir. Kilit büyüsü yaptırdınız ve etkisini göremediyseniz muhakkak yapım esnasında veya da uygulama işleminde eksik bırakılan, hatalı bir yer vardır. Bu büyü tekrarlanabilir. Aynı zamanda büyünün kendinize yapıldığını hissediyorsanız büyüyü bozdurmanız da mümkündür. Büyüyü bozmak içinde hoca veya medyumdan destek almanızı tavsiye ediyoruz.

2

No Responses

Write a response