Kimseyle Evlenmeme Büyüsü

Başlıktan anlaşılacağı üzere kimseyle evlenmeme büyüsü genel olarak birisinin evlenmemesi için yapılan daha çok engel koyulan bir büyü çeşididir. Genel olarak kadınlar kocaları tarafından şiddete uğramakta, kocalarının kendilerine bakmadıklarından şikayetçi olarak ayrılmaktadırlar. Ayrılan kadın genel olarak böyle bir kişiliğe sahip olan erkeğin başka bir kadınla evlenmemesi için kimseyle evlenmeme büyüsü yaptırabilmektedir.

Ayrıldığım Karım Kimseyle Evlenmesin

Yukarıdaki paragrafta belirtilen kadınların kocalarının kimseyle evlenmemesi için yapılan bir istek olarak görülmektedir. Bir erkeğin ayrıldığı karısının başka bir erkekle evlenmesini istemiyor olması her ne kadar özgür, hür iradesine karışıyor olması gibi düşünülüyor olsa da aslında bu yapılan yanlışlardan birisi olarak da nitelendirilmektedir. Daha önce birlikte olduğu, evli olduğu kadının başka bir adamla evlenmemesi için yapılan kara büyülerdendir.

Nişan Attığım Kişi Kimseyle Evlenmesin

Nişanlılık dönemlerinde en sık karşılaşılan durumlardan birisi de ayrılıklardır. Gerek aile durumları, gerekse bazı bilinmeyen sebeplerden dolayı evlenme hayali kuran kişiler ayrılmak zorunda kalmaktadırlar. Ayrılan kişilerden birisi bir dönem nişanlı kaldığı kişinin başkasıyla evlenmemesi için evlilik engelleme büyüsü yaptırabilmektedir.

Ayrıldığım Sözlüm Kimseyle Evlenmesin

Nişanlılık öncesinde yapılan ailelerin bir araya gelerek birbirlerine söz vermesine genel olarak aralarında yapılan söz anlaşması olarak bilinmektedir. Yani erkek sizin, kız bizim mantığı gibi düşünülebilir. Ancak bazı sebeplerden dolayı sözlenen gençler ayrılabilmektedirler. Ayrılık sonrasında erkek ya da kadın herhangi birisi bir dönem sözlü olarak zaman geçirdiği kişinin başka bir kişiyle sözlenmemesi veya evlenmemesi için büyü yaptırabilmektedir.

Evlilik Engelleme Büyüsü Bozulur mu?

Üst paragraflarda belirttiğimiz sebeplere göre bir kişinin önüne taş koyarak evlenmesini istemiyorsanız bunu büyü ile kalıplaştırabilirsiniz. Ancak yapılan bu büyü kişi tarafından fark edilir ise herhangi bir medyum aracılığı ile bu büyü kısmet açma büyüsü gibi tesirli büyülerle açılabilmektedir. Evlilik engelleme büyüsü genelde kısmet kapatma büyüsü ile aynı mantıkta yapılmaktadır. Böyle bir büyüden kurtulmak için bizimle iletişime geçebilir ve duaların gücü ile bu büyünün etkisinden ve tesirinden kurtulabilirsiniz.

3

No Responses

Write a response