Kızına Koca Bulmak İçin Büyü Yaptırmak

Kızın kısmet arayan anneler büyü yöntemini kullanarak kızlarını evlendirmektedir. Özellikle kısmet açma gibi büyüler çok fazla kullanılmaktadır. Bu büyüler sayesinde kişinin kısmeti açılır ve kişi kısa sürede evleneceği erkek ile karşılaşarak mutlu bir evlilik yaşar. Kızına koca bulmak için büyü yaptırmak pek çok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir.  Bu kısmet açma büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve yapılan kişinin kısa sürede hayatındaki aşkını bulmasını sağlar. Bu büyü sayesinde artık kızının kısmeti ve bahtı açılır, karşı cins artık kızınız ile ilgilenmeye başlayacaktır.

Kısmet Açma Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra kişinin enerjisi yükselecektir. Artık çevresindekiler kadına daha farklı bir göz ile bakmaya başlayacaktır. Özellikle karşı cinsin dikkatini çeker duruma gelen kadın kısa sürede kısmetini bulacaktır. Kişinin kısmeti açıldıktan sonra karşısına pek çok talip çıkacaktır ve kişi bu taliplerinden birini seçerek evlenecektir. Kısmet açma büyüsü kısa sürede etki eden kuvvetli büyülerden olduğu için kadın üzerinde anında değişiklikler görülecektir. Kızına koca bulmak için büyü yaptıranlar bu farklılığı fark edecektir. Kişi adeta yıldız gibi parlayacaktır. Bunun sebebi büyü le yıldızının enerjisinin arttırılmış olmasıdır. Artık karşı cins tarafından fark edilir duruma gelen kadın istediği kişi ile kolaylıkla evlenebilir.

Kısmet Açma Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Sürer

Her büyüde olduğu gibi bu kısmet açma büyüsünde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittikten sonra kişinin hayatı eskisi gibi olacağı için mutlak büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesiri geçince kişinin yıldızı ve enerjisi tekrar düşecektir ve karşı cins artık kişiye karşı ilgi duymayı bırakır. Bu yüzden büyü tesiri geçmeden önce yeniletilmelidir. Bu şekilde olur ise eğer kişi hiçbir şekilde bir şeyden etkilenmeden mutlu bir şekilde birlikteliğine devam edecektir. Kızına koca bulmak için büyü yapan kişi belli aralıklarla kısmet açma büyüsünü yenilettiği zaman büyünün devamlılığını sağlamış olur. Bu şekilde büyünün tesirini de arttırabilirsiniz. Tesiri artan büyü sayesinde kızınız kısa sürede birlikteliğini evlilik ile sonuçlandıracaktır. Bu yüzden büyüyü mutlaka yeniletmelisiniz.

No Responses

Write a response