Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muhabbet büyüleri ilişkilerde kişilerin arasındaki muhabbeti arttırmak için yapılan büyülerdir. Bağlama büyüleri arasında yer alır ve muhabbet büyüsü nasıl yapılır diye de çok sorulur. Ülkemizde yaygın olarak yapılan uygulamalardır ve insanların arasındaki muhabbeti arttırmayı hedeflediği için iyi niyetli büyüler olarak kabul edilir. Birçok büyünün kara büyü amaçlı da uygulanabilmesine karşı ak büyü sınıfında yer alan muhabbet büyülerinin kara büyü amaçlı kullanımı olmamaktadır. Bu nedenle uygulanması sıkıntı yaratmayan ve kimseye zarar vermediği düşünülen muhabbet büyüleri medyum hocalar tarafından yapılır.

Muhabbet Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilikler, aile ilişkileri, işveren çalışan ilişkileri, arkadaşlıklar ve benzeri her türlü insan ilişkisi için uygulanan ve muhabbet büyüsü nasıl yapılır diye sorulan bu büyülerin yapılış amaçlarında art niyet görülmez. Özellikle evliliklerde zaman içinde oluşan soğuklukların giderilmesi için sık olarak yapılan bir uygulamadır. Muhabbet büyüleri insanların arasındaki sorunların giderilmesi ve aralarındaki muhabbetin artması amacıyla üçüncü kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Vefk Yoluyla Muhabbet Büyüsü

Birçok insan duydukları ve belki de yaptırmak istedikleri bu uygulamalar için muhabbet büyüsü nasıl yapılır diye sorar. Muhabbet büyüleri medyum hocalar tarafından muhabbet celbi de denilen Vefkler hazırlanarak yapılır. Bir medyum hocanın vefk hazırlayabilmesi için Havas ilmini ve ebced hesabını bilmesi gerekir. Hoca öncelikle aralarında muhabbet kurulmasını istenen kişilerin ve annelerinin isimleriyle doğum tarihlerini öğrenmek ister. Bu bilgiler doğrultusunda hesaplamalar yapılır ve kişilerin yıldız uyumlarına bakılır. Yıldız haritasına göre medyum hoca Vefk hazırlar. Aynı zamanda bu iş için hüddam denilen ruhani varlıklar görevlendirilir. Hüddamlar üzerine büyü yapılan kişinin düşünce yapısını büyü yaptıran kişinin lehine değiştirmeye başlar ve böylece büyülenen kişi kendisine büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir muhabbet duymaya başlar.

2

No Responses

Write a response