Nasip Kapatma Büyüsü

Nasip Kapatma Büyüsü

Dünyada var olan bütün canlılar nasipleriyle gelmişlerdir. İnsanoğlu da kendi nasibiyle gelir. Kimi insanın nasibi çok kiminin ise daha azdır ve bu Allah’ın takdiridir. Bazı durumlarda insanların nasibi dış faktörler ile kapatılır. Bu dış etkenlerden birisi de nasip kapatma büyüsü olarak geçer.

Nasip Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyüler sınıfında yer alan nasip kapama büyüsü insanların gündelik hayatlarında birçok zararlara uğramasına neden olur. Nasip bağlama büyüleri insanların rızkını bağlamak için yapılabildiği gibi evlenmelerini engellemek için de yapılır. İkisinde de amaç büyü yapılan insanların kötü duruma düşmelerini sağlamaktır. Bazı insanlar çevrelerinde refah içinde yaşayanları kıskanır ve bu büyü yoluyla kısmetlerini bağlayarak zor duruma düşmelerini sağlarlar.

Medyumlar nasibi bağlanmak istenen kişinin vesikalık fotoğrafını, saç telini veya şahsi bir eşyasını ister. Bu malzemeler üzerine yapılan tılsımlar ile kişinin nasibi bağlanır ve bir gün gibi kısa bir sürede büyünün etkileri kendini göstermeye başlar. Büyü kara büyüdür o nedenle tehlikelidir ve büyü yaptıran kişiyi de çok olumsuz etkileyebilir.

Nasip Kapama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İnsanların kısmetlerinde yaşadıkları ani değişimlerde büyülerden şüphelenilebilir. Kişi hiç sorun yaşamadığı hatta evlenmek üzere olduğu partneri ile ciddi sorunlar yaşamaya başlayabilir ve ilişki bitme noktasına gelebilir.

İnsanlarda görülen güven azalması da bu büyü ile ilişkilendirilir. İnsanlar iletişim hatta konuşma zorluğu yaşayabilirler. Karşı cinsle diyaloglarda çekinceler başlar. Bunlar büyünün insanlar üzerindeki güçlü etkileri arasında yer alır.

Büyü yapılan insanların ani para kayıpları yaşamaya başladıkları görülür. İş hayatları ters gitmeye başlar ve para kazanılamaz hale gelinir. İşlek olan işyerlerine birden hiç müşteri gelmemeye başlar. Aniden gelişen böyle durumlar varsa kişiler kendilerine nasip kapatma büyüsü yapıldığından şüphelenmelidir.

 

 

3

No Responses

Write a response