Para Büyüsü

Para Büyüsü

Günümüzün en büyük ihtiyacı olan para insanların oldukça zorlanmasına neden oluyor. Gelirin az giderlerin çok olduğu bu dönemde insanlar çaresizce para büyüsü konusunda araştırma yapıyor. Para büyüsü yapımında çok farklı yöntemler mevcut. Çok miktarda para isteniyorsa bu amaçla yapılan büyüler kara büyü uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulamalar sonucunda insanlar çok zengin oluyor fakat en önemli değerlerini ve sevdikleri insanları kaybediyor. Medyumlar bu büyüleri yaptırmama konusunda insanları uyarıyor.

Günlük İhtiyaçlar İçin Yapılan Para Büyüleri

Bir şey satın almak ya da bir açığı kapatmak için paraya ihtiyaç duyulduğunda yapılabilecek para büyüsü uygulamaları da söz konusu. Eğer gereken para miktarı az ise bu büyülerden faydalanılabilir.

Para büyüsünde uygulanan bir yöntem için metal bir paranın uğurlu olduğu düşünülür ve bu para saklanır. Sabah kalkıldığında bu para alınır ve metal bir kabın içinde bulunan sirkeye yedi defa batırılır her batırma esnasında söylenmesi gereken bir söz vardır. İşlem tamamlandıktan sonra metal para üzerindeki sirke gitmeyecek şekilde bir peçeteye sarılır ve bu büyüyü yapan kişi parayı cebinde taşır. Eğer bu işlem yapılırsa arzu edilen miktarda para kişiye ulaşacaktır.

Bir diğer yöntemde metal bir para kağıt paraya sarılır. Paraların temiz olmasına dikkat etmek gerekir. Beyaz bir kağıt üzerine bir kelime yazılır. Paralar bu kağıda sarılıp ip ile bağlanır. Kişi bu parayı cebinde taşımaya başladıktan sonra ulaşmak istediği paraya yaklaşması söz konusudur.

Altın Kullanılarak Yapılan Para Büyüsü

Bir altın edinilir ve bu altın her sabah bir sabunun üzerine sürülür. Altın sabuna sürülürken dokuz kes söylenmesi gereken kelimeler vardır. Altının üzerinde biriken sabun parçaları silinmeden bir beze sarılır ve para büyüsü yapan kişi altını cebinde taşır. Her sabah bu işlem yinelenmelidir. Kişinin arzu ettiği miktarda para bir şekilde ona gelecektir.

2

No Responses

Write a response