Saç Yedirme Büyüsü

Saç teli üzerine yapılan büyüler genelde kişinin iyi gidişatını bozmak adına kara büyü olarak yapılmaktadır. Kişi böyle bir büyüye başvuracağı zaman kendi başına bilinçsiz bir şekilde hareket ederse kesinlikle başına büyük bir belayı almış olacaktır. Saç yedirme büyüsü oldukça etkili bir büyü olup genelde soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, ara bozma büyüsü, boşandırma büyüsü gibi hayati önem taşıyan konuları ele almaktadır.

Saç Yedirme Büyüsü İle Neler Yapılır?

Evli iki eş arasına girmek isteyenler eşlerden birisinin saç telini alarak medyum kişilere büyü yaptırarak eşine yedirmesiyle ortaya çıkar. Genelde yemeklerin içerisine katılır. Ancak çok uzun olmadan küçük bir kıl parçasına yapılarak ortaya çıkar. Eğer uzun bir saç teline bu yapılır ise yemek yiyen kişi bunu kolaylıkla görebileceği için kirpik, kaş şeklinde küçük, kısa tüyler üzerinden hareket edilerek yapılır.

Karı Kocayı Ayırmak İçin Saç Yedirme Büyüsü

Evli bir çift için ayırma büyüleri en çok revaçta olan büyü çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Genelde sevdiği bir erkeğin karısından ayrılması için sevgili tarafından yapılır. Aynı şekilde evli bir kadını seven bir kişi kocasından ayırmak için saç teli yedirme büyüsü yaptırmaktadır.

Riskleri Var mı?

Eğer bu tarz büyüler yani kara büyüler medyum eşliğinde yapılmaz ise ters tepebilir. Ters tepki vermesi ise büyüyü yaptıran kişiyi kapsar. Kişide çok ciddi bunalmalar, daralmalar görülür. Eğer yapılan büyü yaptırılan kişide tutmaz ise kişide büyü kendi üzerinde işleyiş gösterir. Bozdurularak hayata yeniden dönüş sağlanmalıdır.

2

No Responses

Write a response