Su Büyüsü Nedir?

Kısa süreli tesir eden bir büyüye ihtiyacı olanlar su büyüsü nedir isimli başlığımızdaki paylaşımımızı dikkatlice okumalarında fayda vardır. ‘’ Sihri Ma ‘’ olarak medyumlar tarafından telaffuz edilen su büyüsü eski çağlardan beridir günümüze kadar varlığını koruyan büyülerden birisidir.

Su büyüsü hakkında bir araştırma yaptığınız zaman adını sıklıkla olumlu olarak görebileceğiniz bir büyüdür. Şayet bu nedenle su büyüsünün ilim sahibi insanlar tarafından kabul gören en etkili büyülerden birisi olup yapılmasının zorluğu kadar bozulması da bir hayli zordur.

Geniş Çaplı Etki Gösterir

Su büyüsü aşık etme tekniklerinden birisidir. Bir kızı aşık ettirmek ya da bir erkeği aşık ettirmek için kullanılır. Ancak diğer büyüler sadece yaptıran ya da yapılan kişiyi etkiliyor olsa da su büyüsü yaptıracağınız zaman 40 kere düşünmeniz gerekir. Çünkü yaptıranın da büyüye maruz kalanında yakın çevresindeki insanlar etkilenirler. Şayet başta her iki kişinin de ailesi çok ciddi bir şekilde büyüden etkilenirler.

Cihet Değiştirme Özelliği Bulunur

Su büyüsü bir kişi üzerine yaptırılır. Ancak bu büyünün öyle bir özelliği var ki cihet değiştirme olarak bilinir. Yani siz ‘’ A ‘’ isminde bir kadını aşık ettirmek için su büyüsü yaptırırsanız cihet değiştirme özelliği ile ‘’ B ‘’ kişinin size aşık olması sağlanabilir. Yani burada aşk tesirini gösterir ama istediğiniz kişi için olmayabilir. Bu yüzden yine söylüyoruz ki su büyüsü yaptıracağınız zaman 40 defa düşünmelisiniz.

Amacından Sapan Bir Büyüdür

Siz aşık etmek için bu büyüyü kullanıyor olsanız da bazen amacından saparak farklı büyüleri ortaya çıkarabilir. Hastalık büyüsü, evlenme büyüsü, bağlama büyüsü, sıhhat bozma büyüsü gibi ummadık olumsuzluklar daha doğrusu sizin beklemediğiniz gelişmeler sağlanabilir.

Su Büyüsü Suyla mı Yapılır?

Tek başına su ile yapılmaz. Ancak mayalama tekniği kullanılırken suya ihtiyaç duyulur. Yani %20 oranında su malzemeler arasındadır. Peki, su büyüsünün ana malzemeleri nelerdir diye merak ediyorsanız aşık ettirilecek kişinin saç teli ve tırnağıdır.

Her ne kadar su büyüsü tesirli, kuvvetli, kesin gözüyle görülen bir büyü olsa da amacının dışına çıkması, ters tepki vermesi aileleri ya da yakın çevreyi etkisi altına alsa da doğru medyum ile yapılması bu sonuçları vermez. Yanlış kişiler tarafından bu büyüyü yaptırırsanız sonuçları ağır olabilir.

1

No Responses

Write a response