Taş Altına Konulan Büyü

Eşini eve bağlama, giden sevgiliyi geri getirme, birisini aşık etme amaçlı büyüler bağlama amaçlı büyülerdir ve ülkemizde birçok medyum ya da hoca tarafından yaygın olarak yapılmaktadır. Bu büyülerde kullanılan malzemeler ya da yapılan uygulamalar farklılıklar göstermektedir. Bağlama amaçlı yapılan uygulamalardan birisi de taş altına konulan büyü olarak bilinir.

Bağlama Büyülerinde Hüddam Kullanılması

Aşık etme ve bağlama büyülerinde hüddamlardan yardım alınır aynı şekilde taş altına konulan büyü için de hüddamlar devreye girer. Kişiyi bağlamak amaçlı yapılan çalışmalarda özel malzemeler ve tılsımlar kullanılır. Bağlanmak istenen kili adına hüddamlar belirlenir ayrıca işlemi yapan hoca da farklı hüddamları görevlendirilir. Hüddamlar sayesinde kişi üzerinde şartlanma yapılmaya başlanır. Bu arada özel bir vefk de hazırlanır. Vefke yazılacak olan tılsımlar için özel bir mürekkep kullanılır. Vefk için bakır ya da gümüş levha, ceylan derisi, fil dişi ve at nalı gibi malzemeler de kullanılabilir fakat genel olarak uygulamada vefk kağıtları kullanılmaktadır. Vefk hazırlanması kişinin yıldız saati hesaplanır ve o saatte yapılır.

Taş Altına Konan Muhabbet Vefki

Bu çalışma bir ya da üç hafta sürede gerçekleştirilir. Bu süre zarfınca hazırlanan vefk üzerine okuma yapılır. Okuma yapılan vefk ağır bir taşın altına konur. Vefk taş altına konduktan sonra ruhani varlıklar büyülenmek isteyen kişiye baskı yapmaya başlar. Vefk için kullanılan tılsımlar muhabbet tılsımlarıdır. Bu sayede bağlanmak istenen kişi büyü yaptıran kişiye büyük bir muhabbetle gelir. Artık bu insanın gözü büyü yaptıran kişiden başka hiç kimseyi görmeyecektir. Bağlama ve aşık etme büyüleri masum gibi görülse de uygulama esnasında kullanılan hüddamlar nedeniyle oldukça tehlikeli olabilirler. Bu nedenle zarar görmemek için uygulama yaptırılacak hocanın çok dikkatli seçilmesi gerekir.

2

No Responses

Write a response