Taş Büyüsü

Taş Büyüsü

Kişileri birbirinden soğutmak ve ayırmak amaçlı yapılan taş büyüsü insanları birbirine düşman etmek amacıyla da kullanılabilir. Güçlü, etkili soğutma ve ayırma büyüleri arasında yer alır ve kara büyüler sınıfındadır.

Taş İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Kara büyü olarak kabul edilen ayırma büyülerinde çeşitli materyaller kullanılabilmektedir. Günümüze kadar gelen ayırma büyüsü uygulamalarında yarı değerli taşlar da kullanılmaktadır. Çingene toplumu ortası delik bir taş bulduğunda bu taşı nazara karşı korunmak amacıyla kullanır fakat taş büyülerinin ayırma amaçlı yapılan büyüler olduğu bilinmektedir.

Kişiler art niyetlerle evli bir çifti veya birbirini seven insanları ayırma yoluna gitmek istediklerinde taş büyüsü onların isteklerine karşılık verebilir. Taş büyüleri yarı değerli doğal taşlar kullanılarak yapılan büyülerdir. Her taşın kendine has bir özelliği vardır ve bu taşların yaydığı enerjiler de farklılıklar gösterir. Taş büyüleri kişilerin kendilerinin deneyeceği büyüler arasında yer almaz. Güçlü etkileri çok negatif sonuçlar doğurabilir. Taş ile yapılan büyüler medyumlara dahi yaptırılsa enerjilerin yön değiştirmesi mümkün olabilmektedir. Bu durumda büyüden, büyü yaptırmak isteyen kişi olumsuz etkilenecektir. Bu büyü yaptırılmadan önce çok iyi düşünülmeli ve riskleri göz ardı edilmemelidir. Eğer mutlaka yaptırmak isteniyorsa işinin ehli bir medyuma yaptırılması önemlidir.

Büyü Uygulaması

Kişi bu büyüyü yaptırmak istiyorsa öncelikle iyi bir medyum seçmelidir. Medyum kişinin ihtiyaçlarını belirler ve taş büyüsü yapmak için en uygun olan doğal taşı saptar. Taş büyüsü iki gecede gerçekleşen bir büyü uygulamasıdır. İlk gece üzerine okunan ve tütsülerle güçlendirilen taş dolunayı görecek şekilde bekletilir. Buradan da bu büyünün dolunay olan bir gece yapılması gerektiği anlaşılır. Büyü yapılan kişinin burcunun elementi belirlenir ve taş bir gece de bu elementin içinde bekletilir. İkinci gecenin sonunda büyü işlemi gerçekleşmiş olur.

2

No Responses

Write a response