Tükürük Büyüsü

Tükürük Büyüsü

Tükürük, adet kanı, idrar ve benzeri vücut sıvıları genellikle papaz büyülerinde kullanılır. Papaz büyüleri kara büyüler sınıfında yer alır ve çok etkili büyülerdir. Papaz büyüleri bir çok yöntem ile yapılabilir ve tükürük büyüsü bu yöntemlerden biridir. İnsanların beden parçalarının ve beden sıvılarının kullanılması ile yapılan büyülerin etkisinin çok güçlü olduğu bilinmektedir.

Tükürük Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz büyülerinin her büyü çeşidi için kullanıldığı bilinmektedir ve bu nedenle tükürük büyüsü insanlar bağlamak için, ayırmak için, kısmet kapatmak gibi birçok nedenle yapılabilir. Papaz büyüleri insanların iradesine doğrudan saldırır ve kişiler tamamen büyünün kontrolü altına girer. Büyü yoluyla etkilenen kişinin ruhsal dengesi bozulur ve kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Papaz büyülerinin gücü insanlar tarafından bilinmektedir ve isteklerini gerçekleştirmek amacıyla insanların bu güçlü büyüden kaçınmadıkları görülür.

Ülkemizde tükürük büyülerini genellikle karşı cinsi etkilemek için yapılır. Tek taraflı seven insanlar sevdikleri insanı aşık etmek ve bağlamak amacıyla tükürük büyüsü yaptırır. Ayrılan çiftlerden sevmeye devam eden gideni geri getirmek için bu büyüden faydalanır. Bunlar insanların iyi niyetle yaptırdıkları düşünülen nedenlerdir.

Papaz büyülerinin bir uygulama şekli olan tükürük büyüsü kötü niyetler için de kullanılabilir. Ayırma ve soğutma amaçlı yapılması en sık rastlanılan nedendir. İnsanların kısmetlerini kapatıp maddi zorlukların içine sokmak ve perişan olmalarını sağlamak da bu büyülerin yapılış nedenleri arasında yer alır. Papaz büyüleri genellikle insan sıvılarının büyü yapılacak kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi suretiyle gerçekleştirilir. Tükürük büyüsünde de tükürüğün bir şekilde karşı tarafın yemeğine veya içeceğine karıştırılması esastır.

Tükürük Büyüsünün Etkileri

Yapılan tükürük büyüsü uygulandıkları kişilerde hemen etkilerini göstermeye başlar ve o kişi kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Kişi artık kendisine büyü yapan kişi tarafından yönlendirilmeye başlar.

2

No Responses

Write a response