Tuz İle Yapılan Aşk Büyüleri

Tuz İle Yapılan Aşk Büyüleri

Çok çabuk etki eden tuz ile yapılan aşk büyüleri sadece iki hafta gibi kısa sürede büyü yapılan kişinin tamamen bağlanmasını sağlar. Tuz kullanılarak yapılan aşk büyülerinin çok etkili büyüler olduğu bilinir. Tuz büyüleri uygulamalarında tılsımlı sözler söylenmediği için kişilerin kendilerinin de bu büyü uygulamasını yapması mümkündür.

Tuz Büyülerinin Yapılış Şekli

Tuz büyüleri ak büyüler sınıfına giren iyi niyetli büyüler olarak kabul edilir ve uygulamalarda büyü yapılacak kişiyi düşündürecek figürler kullanılır. Kabaca bir bebek görüntüsü elde etmek tuz ile yapışan aşk büyüleri için yeterli olur. Başı ve iki kolu belli olan bebek avuç büyüklüğünde olursa yeterlidir.

Büyü kadın için yapılıyorsa bebekte kadına uygun, erkek için yapılıyorsa erkeğe uygun kumaşlar kullanmak gerekir. Bebekler hazırlandıktan sonra bebeğin içine tuz koyma aşamasına geçilir. Tuz bu büyü uygulamasında kişinin kalbini temsil eder ve küçük bir poşete doldurulan tuz bebeğin karın bölgesine yerleştirilir. Tuz yerleştirilen bebeğin içi kağıt veya kumaş kırpıntıları kullanılarak doldurulur ve dikilerek kapatılır.

Büyü yapan kişi bebeği üzerine alarak büyü yapılacak kişinin evinde ya da işyerinde gezdirir. Bu gezdirme işlemi bazı büyülerde yaygın olarak kullanılan oldukça eski bir gelenektir. Büyü yaptıran kişi bu bebeği iki hafta sürekli üzerinde taşır. Bu iki haftalık süre içinde tuz ile yapılan aşk büyüleri uygulamasına maruz bırakılan kişi ile sık sık karşı karşıya gelmeye özen gösterilmelidir. Ne kadar sık yüz yüze gelinirse büyü o kadar etkili olur. Her karşılaşma kişinin büyü yapılan kişi tarafından daha çekici bulunmasını sağlar. Tuz büyüsü yapan kişi bu uygulamadan kimseye söz etmemeli ve iki hafta sonunda bebeği bir akarsuyun içine bırakmalıdır. Bebeğin insanlar tarafından bulunamayacak bir noktaya bırakılması önemlidir.

3

No Responses

Write a response