Uzaktaki Sevgiliye Yapılan Bağlama Büyüsü

Uzaktaki sevgiliyi kendine bağlamak için kar büyülerden olan sakat büyüsü yapılır. Bu büyü ile kişinin tamamen size bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Uzaktaki sevgilinize güvenmiyorsanız ve sevgilinizin gözü sizden başka birini görmesin istiyorsanız bu sadakat büyüsünü yapabilirsiniz. Uzaktaki sevgiliye yapılan bağlama büyüsü ile artık sevgiliniz sadece sizin olacaktır. Sevgilinizin karşı cinse artık hiçbir şekilde ilgisi kalmayacaktır. Bu büyü oldukça kuvvetlidir ve sevgiliniz sizden ne kadar uzak olursa olsun tesirini gösterecektir. Büyü kısa sürede kişiye tesir ederek tamamen kişinin kalbinin size ait olması sağlanır.

Bağlama Büyüsü İle Sevgiliyi Karşı Cinste Soğutmak

Bağlama büyüleri tesiri en kuvvetli aşk büyülerindendir ve yapıldığı andan itibaren kişilerin üzerinde tesiri gözlemlenir. Özellikle kişi ne kadar uzakta olursa olsun sizi olduğundan daha çok sevmeye başlayacaktır ve artık sürekli sizin yanınızda olmak isteyecektir. Uzaktaki sevgiliye yapılan bağlama büyüsü ile kişi artık kendi istekleri doğrultusunda hareket edemez duruma gelir. Diğer kadınlardan soğuyacak duruma gelir ve gözü artık sizden başkasını görmeyecektir. Bu büyü ile sevgiliniz sizden ne kadar uzakta olur ise olsun ona tam mana ile güvenebilirsiniz. Sevgiliniz artık sizi hiç aldatmayacak ve sadece size ait olacaktır. Bu büyü ile kısa sürede sevgiliniz sizinle birlikte yaşamak isteyecek ve sizden uzakta duramayacaktır. Hatta bu büyü sayesinde pek çok çift aralarındaki mesafeyi aşıp evlenme kararı bile almıştır.

Bağlama Büyüsünün Tesirini Arttırmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Her büyüde olduğu gibi bu sadakat büyüsünde de bir etki süresi vardır. Bu etki süresi bittiğinde ise kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket etmeye devam edecektir. Eskiden olduğu gibi karşı cinse ilgi duymaya başlayacaktır. Bu yüzden bu büyünün tesir süresi bitmeden mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece sevdiğinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Uzaktaki sevgiliye yapılan bağama büyüsü süresi bitmeden yeniletildiğinde devamlılığı sağlanır ve çift uzun yıllar boyunca mutlu bir şekilde birlikteliklerine devam ederler. Bu sadakat büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size olan bağını güçlendirebilirsiniz ve sonsuza kadar size sadık bir sevgili olmasını sağlayabilirsiniz.

1

No Responses

Write a response