Yok Etme Büyüsü

Yok Etme Büyüsü

Büyü insanların istedikleri şeyin olmaması durumunda oldurmak için yapılan bir çeşit eylemdir. Her ne kadar günah olsa da bazı kişiler büyü yaptırma taraftarıdır. Büyüleri genellikle hocalar ve medyumlar yapar. Bunun için medyumlar ve hocalar genellikle oldukça sık ziyaret edilen isimlerdendir. Bazı hocalar ve medyumlar ismi ile ünlenmiş kişilerdir. Onlar büyülerin genellikle amaca yönelik yapar ya da büyü yapılan kişinin üzerinde ki büyüyü bozlarlar. Son zamanlar da en sık tercih edilen büyülerden olan yok etme büyüsü kara büyü çeşitlerindendir. Aslında ölüm büyüsü olarak da adlandırıla bilinir. Çünkü yok etme denildiğinde bir kişinin yani karşındaki kişinin sana zarar verdiğini düşünerek yok etmek istersin.

Yok Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yok etme büyüsü amaca göre değişik şekillerde yapılışı bulunmaktadır. Büyülerin yapılışları hoca ve medyumlar tarafından bilinmektedir. Bunun için bir kimsenin kendi başına büyü yapması imkansızdır. Yok etme büyüsünü yapmak için gerekli olan amacın hoca veya medyumlara aktararak yatırmanız gerekmektedir. Fakat bilmeniz gerekir ki yok etme büyüsü çok geri dönüşü olmayan bir büyü olup, ölüm büyüsü ile entegrelidir. Bunun için de kara büyüler kategorisinde yer almaktadır.

Büyüyü yaptırmak istediğiniz kişiye ait olan bir nokta kesinlikle büyü yapılırken kullanılmaktadır. Bu noktalar genellikle fotoğraf, saç gibi kişiye ait özel eşyalardan oluşmaktadır. Büyü yaptırmadan önce bunlara ulaşmalısınız. Tabi ki ilk olarak hocaların veya medyumların kapısını çalarak amacınızı anlatarak yok etme büyüsünü yaptırmak istediğinizi anlatmalısınız. Yok etme büyüsü genellikle düşmanlara yapılan büyü olup, bu büyü insanın geri dönüşü olmayan bir yolculuğa uğurlamakla oluşmaktadır. Bunun neticesi ölüm olabilir. Bunun yerine hocalar veya medyumlar daha hafif uzaklaştırma büyüsü gibi büyülerden yararlanabilir.

1

No Responses

Write a response