Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü

Büyülerin yapılış nedenleri insanların o anki ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. İnsanlar aşıksa aşk büyülerine, evlenmek istiyorlarsa evlilik büyülerine, maddi zorluklar yaşadıkları dönemlerde de zenginlik büyüsü yaptırmaya yönelir.

Zenginlik büyüsü kişinin borçlarından kurtulmasına vesile olabileceği gibi kazancın artması ve kazanılan paranın bereketli olması düşüncesiyle de yapılır.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü uygulamaları kişilerin kendilerinin yapabilecekleri çalışmalar değildir. Bu nedenle zenginlik büyüsü yapmak için medyumlara başvurmak gerekir. Kişiler uygulamaları öğrendiklerinde bu büyüleri kendilerinin de yapabileceğini düşünürler. Büyülerde ruhani varlıklardan yardım alınıyor olması büyü yapma işini medyumlara bırakmak için yeterli bir nedendir. Ruhani varlıkların yardımıyla yapılan işlemlerin hatasız yapılması gerekir ve bunu da ancak işinin ehli medyumlar yapar. Kişilerin kendi başlarına yaptıkları çalışmalar istenmeyen sonuçların doğmasına yol açabilir.

Zenginlik büyüsü yapmak için bir çay bardağı temiz su ile bir adet kesme şekere ihtiyaç vardır. Büyü uygulamasını akşam vakti yapmak gerektiği için evde loş bir odayı kullanmak gerekir. Yere diz üstü oturulur bu arada su ve şeker yan yana kişinin önüne yerleştirilmelidir. Kişi gözlerini kapatıp 29 defa yardımı alınacak hüddamın adını söylemelidir. Söyleme bittikten sonra şeker suyun içine atılır. Bu işlem esnasında tekrar edilmesi gereken sihirli sözler vardır ve yardım alınan hüddamın adı defalarca tekrarlanır. Son aşamada kişi şekerli suyu üç defada içmelidir.

Bu büyü uygulaması kişilerin kendilerinin de rahatlıkla yapabilecekleri bir işlem gibi gelebilir. Fakat bu işlem sırasında hüddamlardan yardım istendiği unutulmamalıdır. Hüddam kullanılarak yapılan her büyü gibi zenginlik büyüsü de birtakım tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Hüddamların büyü yapan kişilere musallat olup ciddi psikolojik sorunlar yaratması söz konusudur. Yanlış uygulamalar ve enerjinin yanlış yönlendirilmesi hayati sonuçlar yaratabilir.

5

No Responses

Write a response