Adet Kanı Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri her zaman büyü denilince akla ilk gelen konular arasında yer almakta olup, aynı zaman da her zaman da araştırılan konular arasında ilk sırada yerini almaktadır. Büyüler eski zamanlara dayanmakta olup, eskiye kıyasla günümüzde çok fazla tercih edilmese de halen tercih eden ve başvuran kişiler bulunmaktadır. Özellikle aşk konusu gündeme geldiğinde kişilerin en zayıf anı olarak görülmekte olup, kendine aşık etme büyüsü, kendine bağlama büyüsü olarak araştırılarak uygulanmak istenmektedir. Aşk büyüleri arasında en çok tercih edilen ve araştırılan büyü çeşitleri arasında ise adet kanı büyüsü yer almakta olup, adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusu da gündem de yerini koruyan konular arasında yer almaktadır.

Evde Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusu aslında adet kanının içirilmesi ile yapıldığı söylenmekte olsa da bu büyü sadece adet kanı içilmesi ile yapılmamaktadır. Bu büyünün çeşitli işlemlerden geçmesi gerekmekte olup, belli başlı sözleri ve işlemleri vardır. Direk olarak adet kanını sevdiğiniz kimseye içirilmesi yolu ile adet kanı büyü yapılmaz. Bu sözler ve işlemler ise tarif ile ya da kulaktan dolma işlemler ile yapılması mümkün değildir. Bunu bilen kişilerin yapması gerekmektedir. Aksi halde herkes yapabilir hale gelir. Evde adet kanı büyüsü yapımı bunun için kendi başınıza yapılması mümkün olmamaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk büyüleri çeşitleri arasın da adet kanı büyüsü oldukça tercih edilirken, kendi başına yapamayan kişiler kimler tarafından yapıldığını merak etmektedir. Adet kanı büyüsü yapan medyumlar bulunduğu gibi hocalar da vardır. Fakat her medyum ve hoca büyü yapmaz. Bunlardan birisi de biz olup, biz kesinlikle büyü yapmamaktayız. Biz sadece vefk, celb, tılsım gibi işlemler yapmakta olup, adet kanı büyüsünün tesiri olan aşk durumları için de vefk, celb, tılsımlar yapılmaktadır. Bunlar tamamen büyü ile alakasız olup, dualar ile yapılmakta olup, aşk celbi, aşk vefki, aşk tılsımı olarak bilinmektedir. Tarafımızca bu işlemler yapılmakta olup, oldukça etkilidir. Bizimle iletişime geçerek detayını öğrenebilirsiniz.

3

One Response

  1. yavuz kerim
    Kasım 19, 2018

Write a response