Aileden Soğutma Büyüsü

Aileden Soğutma Büyüsü

Dualar içerisinde soğutma büyüsü genellikle arkadaşı soğutma, ortamdan soğutma ya da aileden soğutmak için yapılır. Ayrıca büyüyü yapacak olan kişi kendini iş yerindeki insanlardan, arkadaşlarından, evli eşinden veya nişanlısından da soğutabilir. Başkası soğutulabildiği gibi kendinizi de büyü yaparak bir şeylerden soğutabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Gerçek manada çok kuvvetli olan bu uygulama fazlasıyla dikkat de gerektirmektedir.  Ayrıca aileden soğutma büyüsü, çok kısa bir süre içinde etkisini gösterebilen bir duadır. Bu anlamda büyünün bozulması çok zordur, hatta imkânsızdır denebilir. Eğer yapıldıktan sonra bozulmak isteniyorsa, kesinlikle sağlam bir medyumdan yardım alınmalıdır ve onun yardımıyla bozma işlemi gerçekleşmelidir. Çünkü bu büyüyü bozmak için bir takım tılsımlı sözler ve dualar da gereklidir.

Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu dua farklı şekillerde yapılabilir. Günümüzde aşırı zorluk ve titizlikte yapılan aileden soğutma büyüsü işlemi için yakın süre zarfında hamile kalıp doğum yapan bir köpeğe ihtiyaç vardır. Köpek bulunduğunda, önce belenir sonra da sütü alınarak bir kaba koyulur. İçine un katılır ve hamur haline getirilir. Daha sonra da soğuması istenen kişinin ismi de bir kâğıda yazılarak yapılan hamur ile kâğıt kaplanır. Daha sonra muska halinde kaplanıp büyü yapılmak istenen kişinin kapısının eşiğine bırakılır. Böylece aileden soğutma büyüsü yapılmış olur.

Aileden Soğutma Büyüsü İçin Neden Medyuma İhtiyaç Vardır?

Aileden soğutma büyüsü hem tehlikeli ve kolay olmayan bir duadır, hem de bozulmak istendiği zaman kolayca bozulamayan bir duadır. O sebeple siz dua edip tekrar bozmak isteyip bozamazsanız. Aynı zamanda bozmak için gerekli olan tılsımlı sözleri ve duaları bilmiyorsanız bir medyumdan yardım almak zorundasınız. Çünkü aileden soğutma büyüsü, başka dua ve büyülere benzemediği için kolayca edilip bozulamaz.

2

No Responses

Write a response