Aşık Etme Büyüsünü Kim Yapar?

Aşk insanoğlunun en önemli sorunu olmaya devam ettikçe aşık etme büyüsünü kim yapar sorusu da sorulmaya devam edecektir. Çok yüce bir duygu olan aşk karşılıklı yaşandığında insana cennetteymiş hissi verir. Karşılıksız aşklar ise cehennem tecrübesidir. Bu nedenle insan üzerinde bu kadar etkili olan bu duygunun karşılıklı yaşanması beklense de ne yazık ki bu her zaman mümkün olmamaktadır. Tek taraflı yaşanan aşkların çok acı verici olduğundan şüphe yoktur.

Tek Taraflı Yaşanan Aşklar

İnsan ya aşık olduğu insana açılamaz ya da açılsa da karşılık bulamaz. Bu durumda kişinin aşkı platonik olarak kalır ve içten içe onu yemeye başlar. Aşkına karşılık almak isteyen insanlar aşık etme büyüsünü kim yapar arayışına girerek aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Ülkemizde en çok yapılması istenen büyüler aşk büyüleridir. Aşk büyüleri medyumlar ya da hocalar tarafından yapılır. Aşk büyülerinin yapımında kullanılan sayısız yöntem vardır. Bu yöntemlerin hepsinin de çok başarılı olduğuna dair kanı yüksektir ve medyumlar bu yöntemleri başarıyla uygulamaktadır.

Aşk Büyülerinde Duyguların Önemi

Aşk büyülerinde medyumun kullandığı yöntem ve tecrübesi kadar aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişinin duyguları da çok önemlidir. Eğer aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kişi duygularından çok emin değilse ve tereddütleri varsa yapılan büyünün tutma olasılığı çok düşük olduğu gibi büyünün büyü yaptırmak isteyen kişiyi etkilemesi de söz konusu olabilir. Bu nedenle medyumlar kendilerine aşık etme amaçlı büyü yaptırmak için gelen insanlara birtakım sorular sorarak gerçek duygularını anlamaya çalışırlar. Aşık etme amaçlı yapılan büyülerde büyü yaptıran kişinin içinde hiçbir art niyet bulunmamalı ve duygularında samimi olmalıdır. Bu nedenle duygularından kesin emin olmayan insanlar bu tarz girişimlerde bulunmaktan kaçınmalıdır.

3

No Responses

Write a response