Aşık Olduğu Adamı Kendine Aşık Etme Büyüsü

Herkes sevdiği kişinin de onu sevmesini ister. Çiftlerin birbirine kavuşamayanlara, aşkına karşılık bulamayanlara, sevgilerini artırmak isteyenler doğrultusunda tercih edilen tesirlere aşk büyüsü denir. Aşk büyüsü ise sevgiliye duyulan özlemin ve hasretin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Aşık olduğunuz kişi sizi aklından çıkarmamasını, hep size aşık kalmasını, her zaman sizinle olma isteği yaşamasını aşk büyüsüyle sağlayabilirsiniz. Aşık olduğu adamı kendine aşık etme büyüsü yaptıran kişi genellikle bu büyüyü kendine bağlamak İçin tercih eder. Kişi bir süre sonra büyünün etkisi altına girerek size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır.

Aşık Etme Büyüsünün Etkileri

Aşık etme büyüsü ile kişi karşı cinse karşı aşık hale gelir. Onsuz yaşayamayacağı hissine kapılır. Büyünün etsindeki kişi sürekli sizinle iletişim kurmak ister. Rüyalarında sürekli sizi görür. Sizinle ilgili gelecek hayalleri kurar. Aşkın onu nasıl değiştirdiğini farkeder ve bununla mutlu olur. Aşık olduğu adamı kendine aşık etme büyüsü ile kişi size tamamen bağlanmış olur. Ruh hali ve kişiliği açısından çok büyük değişikliklere uğrar. Aşk büyüsü çok kuvvetli ve etkili bir büyüdür. Kişiyi tamamen etkisi altına alır. Bu yüzden aşk büyüsünü yapan veya yaptıran kişi her cümlesine dikkat etmelidir. Çünkü yanlış bir davranışta büyü ters etki gösterebilir ve aşık olduğunuz kişiyi sizden uzaklaştırabilir. büyü İçin bir uzman bir medyumdan yardım almanız size fayda sağlayacaktır.

Aşk Büyüsünün Süresi

Aşk büyüsü belli bir tesir süresine sahiptir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra genellikle 24 saat içinde etkilerini gösterir. Kişide gözle görülür bir fark görülür. Büyüden önce ki halinden eser kalmayan kişi artık size kör kütük aşık bir hale gelir. Size olan aşkını çok rahat bir şekilde hissedebilirsiniz. Aşk büyüsü çok kuvvetli ve sürekli tekrar isteyen bir büyüdür. Aşk büyüsü tekrar edilmediği sürece kişi kendi iradesine başvurur ve sizi terkeder. Bu yüzden tekrarı önemlidir. Diğer büyülere göre aşk büyüsü daha uzun bir tesir süresine sahiptir. Aşık olduğu adamı kendine aşık etme büyüsü devamlılığını sağlamak İçin tekrar edilmelidir. Büyü tekrar edildiği sürece etkisi devam eder. Kişi böylece size âşık olarak hayatına devam eder.

4

No Responses

Write a response