Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüleri insanların kendilerini çaresiz hissettikleri noktada baş vurdukları bir uygulamadır ve aşk büyüsü yapan hocalar bu tarz uygulamaların zararsız olduğu konusunda hemfikirdir. Birini seven insanlar bu sevgiye karşılık bulamadıkları zaman sevdikleri insan da onları sevsin diye aşk büyüsü yaptırma yoluna gider. Bir bağlama büyüsü çeşidi olan aşk büyüleri birçok farklı yolla yapılabilmektedir ve ak büyü sınıfı içinde yer alır. Ak büyü sınıfı içinde yer almasında büyü yaptırmak isteyen kişinin niyeti önemli bir rol oynar. Bağlama büyülerinde niyet değiştiği zaman kara büyü uygulaması olma özelliği de vardır. Dil bağlama büyüsü, kısmet bağlama büyüsü ya da erkeklik bağlama büyüsü gibi uygulamalar kara büyülerdir.

Etkili Aşk Büyüleri

Ülkemizde en çok talep edilen büyüler aşk büyüleridir ve aşk büyüsü yapan hocalar bu uygulamaları başarıyla gerçekleştirmektedir. Aşk büyülerinin etkili olmasında yardım alınan hocanın bu konudaki uzmanlığı çok önemli olsa da bu büyünün başarısında asıl etkili olan büyü yaptırmak isteyen kişidir. İnsanlar bu büyü yolu ile birini aşık etmek istiyorlarsa kalplerinde bu kişiye karşı gerçekten sevgi besliyor olmaları gerekir. Büyü yaptıran kişi gerçekten aşık değilse aşk büyüleri başarısız olur. Büyü yaptıran kişinin içinde hiçbir tereddüt olmamalıdır ve yaptırdığı büyüye inancı tam olmalıdır. Tüm bunlar büyünün başarılı olmasında büyük rol oynar.

Farklı Yöntemler

Aşık etmek amaçlı yapılan bağlama büyüleri çok çeşitlilik gösterir ve aşk büyüsü yapan hocalar ihtiyaca karşılık gelecek bir uygulama seçerler. Bu tarz büyülerde kullanılan materyaller ve bu materyaller üzerine yapılan uygulamalar farklıdır. Kimi hoca vefk hazırlayarak bağlama büyüsü yapar kimi hocalar ise vefk kullanmaz. Bu tamamen hocanın yetenekleri ve hangi büyünün daha etkili olduğu konusundaki düşüncesiyle ilgilidir.

2

No Responses

Write a response