Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Birbirini seven çiftleri ayırmak amaçlı yapılan ve kara büyü uygulamaları arasında yer alan ayırmak için yapılan büyüler oldukça tehlikeli uygulamalardır. Sevenlerin ayrılması ve evliliklerin yıkılması amacı bu büyülerin kapsamında yer alır. Aile yapısı içinde sorunlar oluşmasını sağlamak, ebeveynler ile çocukları arasında ya da kardeşler arsında sorunlar çıkıp bir tarafın evi terk etmesini sağlamak amacıyla da bu büyüler uygulanabilir. Ayırma büyüleri nedeniyle yaşadığı kenti terk eden insanlar dahi olmaktadır.

Ayırma Büyüsü Türleri

Ayırma amaçlı yapılan büyülerin farklı nedenlere hizmet ettiği görülmektedir. Kişiler kendi ihtiyaçları doğrultusunda ayırmak için yapılan büyüler talep etmektedir. Kara büyülerin içinde yer alan ayırma büyüleri çok kuvvetlidir. Bu nedenle böyle bir büyü yaptırmaya karar veren insan sonradan pişmanlık yaşamamak için çok iyi düşünerek hareket etmelidir. Genel olarak bu amaçlı büyülerin yapılması tasvip edilmez ve insanların bu uygulamalardan uzak durmaları önerilir.

En etkili ayırma büyüleri bir kişiyi kadından ayırma büyüsü, erkekten ayırma büyüsü, sevenleri ayırma büyüsü, birbirinden ayırma büyüsü, aileden ayırma büyüsü, eşleri ayırma büyüsü, nişanlıdan ayırma büyüsü, evden ayırma büyüsü, ayrılık büyüsü, uzaktan ayırma büyüsü ve boşanma büyüsü olarak çeşitlendirilebilir.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri ayırma büyüsü ayırmak için yapılan büyüler arasından en çok talep edilendir. Evli çiftlerin arasında soğukluk oluşturarak bir daha bir araya gelmeleri mümkün olmayacak şekilde evliliklerini bitirmek amacıyla yapılır. Eşler bu büyünün etkisine girdiklerinde gerginlikler başlar ve anlamsız tartışmalar ve kavgalar yaşanır. Ayırma büyüleri eşlerden biri için yapılmaz. Her iki eş için de uygulanır ve böylece her iki taraf da büyünün etkisi altına girer. Bu nedenle yaşananların doğal karşılanması söz konusu olur ve çift kendilerine büyü yapılmış olma ihtimalini düşünmediği için bu büyünün bozulması yoluna da gitmez.

2

No Responses

Write a response