Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama büyüleri geçmişten günümüze defalarca kez uygulanmış büyüler arasında yer almaktadır. Oldukça popüler olan büyünün birçok yan etkisi görülmektedir. Büyü yapımından hemen sonra etkilerini büyü yapılan kişi üzerinde rahatlıkla görebilirsiniz. Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir,  Büyü yapım esnasında muska ya da soğuk hayvan malzemeleri kullanılmaktadır. Kara büyüler ailesine ait olan bağlama büyülerinin her iki türlü uygulanmasında da kişi üzerinde fiziki ve ruhen etkileri mevcuttur. Bağlama büyülerinin en çok görülen etkisi baş ağrıları ve mide bulantılarıdır. Yapımında hemen sonra kişi tesir altına alınmaya başlar ve ilk olarak mide bulantıları başlar, mide bulantılarının devamında kusmalar gelir.

Daha sonra kişi üzerinde fiziki etki olarak baş dönmeleri ve baş ağrıları gelmektedir. Çok fazla baş dönmesi yaşandığı taktirde büyü çok hızlı bir şekilde kişiyi etkisi altına alıyor demektedir. Ruhen etkileri ise gece uykuları bölünmeye başlar ve kişiler farklı boyutlarda varlıklarla iletişime geçtiğini düşünmeye başlayacaktır fakat bunlar büyünün etkileridir. Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir, bağlama büyüsü belirtilerinden herhangi birini kendi üzerinizde görüyorsanız hemen bir medyuma ya da hocaya görünmeniz gereklidir. Medyum seçimlerinizde popüler olan yaptığını büyü bozma işlemlerinde başarılı olmasını dikkate alınız.

Büyülerin bozma işlemlerini size yapılan özel olarak büyünün tarifiyle bozulacaktır. Medyumunuzun belirlediği büyü bozma işlemlerinin yanı sıra büyü yapılan kişinin sürekli olarak ibadet etmesi gereklidir. ibadetlerinin yanında vakit namazları kılmaları gerekir. Özelikle sabah namazının vakti girmeden önce kişi Yasin, Tebareke ve Amme surelerini okumasını tavsiye ediyoruz. Ayrıcı büyü yapılan kişinin bağlama büyüsü belirtileri nelerdir etkisinden kurtulmak için Felak, Nas ve Ayetel kürsi dualarını sürekli olarak okuması gereklidir. Kişiler bu koruma dualarını okuyarak büyülerin etkisinden hızla kurtulabilirler. Ve bir diğer önemli nokta ise bunları büyü etkisinden kurtulduktan sonra da devam ettirmek gereklidir.

Bağlama büyülerinin çok fazla çeşidi olduğu için bağlama büyüsü belirtileri için aradığınız cevabı bulmanız pek de mümkün değildir. Ancak bazı bilgileri sizler için araştırarak yukarıdaki paragraflarımızda anlatmaya çalıştık. Mesela; bir erkeğin başka kadınlara bakmaması için göz bağlama büyüsü yapılabilir. Bir kadına başka erkeklerin bakmaması için göz bağlama büyüsü yapılabilir. Herhangi bir insana hakkınızda ileri geri konuşmaması için dil bağlama büyüsü yaptırabilir. Evli bir çifte veya bir erkeğe çocukları olmaması için cinsellik bağlama büyüsü yapılabilir. Ancak en sık kullanılan bağlama büyüsü insanların birbirlerine bir ömür boyu sadık kalması için yapılan aşk ve bağlama büyüleri de vardır. Görüleceği üzere bağlama büyüsü çeşitleri çok fazladır. Her birinin belirtileri farklılık gösterebildiği gibi kişiden kişiye de farklılık gösterebilmektedir.

3

9 Responses

 1. timur
  Ocak 3, 2018
  • murat
   Ocak 5, 2018
   • timur
    Ocak 6, 2018
    • esra
     Ocak 8, 2018
     • timur
      Ocak 10, 2018
     • murat
      Ocak 12, 2018
     • esra
      Ocak 14, 2018
     • timur
      Ocak 19, 2018
 2. serdar
  Temmuz 10, 2018

Write a response