Boşanma Büyüsü Nedir?

Evli olan insanlar belli bir zaman sonra boşanmak isteyebilmektedirler. Çoğu zaman tek taraflı bir ayrılma isteği bazen karşı tarafın boşanmak istememesi yüzünden uzamaya başlar. Uzun süren mahkemeler, mahkemeye gelmeyen eşler ya da boşanmak istemeyen eşler olarak uzun vadede bir süreci kısaltmak için boşanma büyüsü yaptırma eylemi içerisinde olunmaktadır.

Boşanma büyüsü kadını ya da erkeği boşanmaya ikna ya da boşanmaya rıza ettirilmek üzere medyumlar tarafından isteğe göre yapılmaktadır. Bunu genelde eşlerden birisi ayrılmak istemediği eşinden gizli olarak hoca ya da medyum sıfatıyla süreç işleyen kişilere yöneltilen bir istek olmaktadır. Bazen de bu durum dışarıdan başka kişilerce mutlu bir evliliği olan, çocuklarıyla mutlu olan bir ailenin dağılması, yuvasının yıkılması için istenilen durumlardan birisidir. Eğer eşlerden birisi boşanma büyüsü yaptırırsa aralarında herhangi bir büyünün etkisiyle anlaşmazlıklar, tartışmalar, problemler yaşamazlar. Şayet bu mevcutta olan durumsa ona bir şey söylenmesi mümkün olmaz. Hiçbir şekilde boşama arzusu isteği içinde olunmadan önce anlaşmazlıklar, şiddet, tartışma gibi durumlar yoksa büyü yaptırıldıktan sonra da olmaz.

Şayet mutlu giden bir evliliğin bitmesi için yuva yıkma büyüsü olarak da bilinen boşanma büyüsü dışarıdan başka kişiler tarafından yaptırılmak isteniyorsa boşanma büyüsü belirtileri olarak tartışma, anlaşmazlıklar, geçimsizlikler, kavgalar, şiddet kaçınılmaz olur. Yani bir büyü yaptırıldığı açıkça kendisini belli eder.

Evliliğin ilk zamanlarında genelde boşanma büyüsü gibi eylemler içerisinde bulunulmaz. Ancak boşanma büyüsü yaptırmak isteyenler ya da dışarıdan üçüncü kişilerce boşandırma büyüsü yapılıyor ise bu durumda şu sebepleri sıralamak mümkündür.

Eşlerden birisinin dostu, metresi, birlikte yaşadığı kadın, ya da yasak aşk denilebilecek durumlar arasında olan evlilik dışı birliktelik yaşanılan kişiler tarafından kocalarından boşanması ya da karılarından boşanması için medyumlardan destek alabilmektedirler.

Boşanma Büyüsünü Kim Yapar?

Medyumlar yapar. Ancak işini disiplinli, profesyonel bir şekilde yapacak kesin tutacak olan büyü değil de tılsım yapacak kişilerle birlikte hareket etmenizde fayda olacaktır. Bizler uzun yıllardır boşanma büyüsü adı altında tılsım çalışması hazırlamaktayız.

 

4

No Responses

Write a response