Buda Büyüsü

Buda Büyüsü

Voodoo büyüsü olarak da bilinen buda büyüsü Uzakdoğu ve Afrika kökenlidir. Türk insanı buda büyüsüne gerilim filmlerinden aşinadır ve ülkemizde çok kullanılmayan bir büyü çeşididir.

Voodoo Veya Buda Büyüsü

Buda büyüsü genellikle Voodoo büyüsü olarak tanınmaktadır. Son derece tehlikeli kara büyülerdir ve içlerinde kırmızı büyü sınıfına giren uygulamalar da vardır. Türk insanı buda büyüsü uygulamalarını tercih etmez zira buda büyüleri Hıristiyan geleneklerine ait büyüler olarak kabul edilir. Ülkemizde büyü uygulamalarının hayırlı işler için yapılması tercih edilir. Bu tarz kara büyüler ise hem dinimiz tarafından kabul edilmez hem de çok kötü sonuçları vardır. Buda büyüleri gibi kara büyülere maruz kalan insanların ciddi hastalıklar yaşadıkları ve ölüme kadar gittikleri görülür. Ülkemizin toplumsal ve ahlaki yapısı bu tarz büyüleri benimsemez.

Nasıl Uygulanır?

Buda büyülerinde genellikle oyuncak bebekler kullanılır. Oyuncak bebekler büyü yapılacak kişinin simgesi olarak kabul edilir ve bu bebeklere yapılan müdahalelerden kişi de etkilenir. Oyuncak bebeklere iğne batırmak en yaygın kullanılan yöntemdir. Uzakdoğu ve Afrika kökenli olan buda büyüsü çok güçlü enerjiler açığa çıkmasına neden olur ve çok yıkıcı sonuçlar doğurur. Büyü esnasında yanlış uygulamalar yapılması ortaya çıkan kötü enerjilerin büyü yaptıran ve uygulayan kişiye yönelmesine neden olabilir. Ülkemizde bulunan medyum ve hocalar bu tarz kara büyüleri yapmaktan kaçınır ve yapılmasını da önermezler.

İnsan öldürmek için büyü yapılmasının toplumumuz tarafından makul görülmesi söz konusu olamaz. Bu büyüler insanları perişan etmek ya da öldürmek için uygulanır ve geçmişte yaygın  olarak yapıldığı bilinmektedir. Büyü uygulanacak kişinin kişisel eşyaları veya vücut artıkları kullanılarak yapılan buda büyüsü son derece etkilidir ve bozulması da çok güçtür. Bozulsa bile büyü yapılan kişide derin ruhsal ve fiziksel etkiler bırakır.

3

No Responses

Write a response