Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

İnsan hayatı tekdüze değildir. Hayat inişlerle ve çıkışlarla doludur ve insanın görevi ayakta ve hayatta kalmayı başarmaktır. Bazen insan hayatında her şey yolunda giderken ve bir düzen oturtulmuşken bir anda ciddi değişimler başlayabilir. Birbirini seven çiftler, nefret etmeye başlayabilir, iş düzeni bozulabilir ve arkasından ciddi maddi sıkıntılar yaşanabilir. Tüm bu değişimler yaşanırken insan ne olduğunu kavramakta zorlanabilir. Büyünün varlığını kabul eden ve bu nedenle büyü yapıldığını nasıl anlarız diyen insanlar, hayatlarında aniden oluşan olumsuz olaylara dikkat etmelidir.

Büyünün İnsan Üzerindeki Etkileri

Büyüler insan üzerinde kalıcı etkiler bırakabilecek güçtedir. Kimi büyüler, yapılma amacı gerçekleştikten sonra tesirlerini kaybeder. Fakat özellikle kara büyüler sınıfında yer alan ve tamamen şer amaçlı yapılan büyülerin tesirlerini ortadan kaldırmak neredeyse imkansızdır. Bu büyülerin tesirinin kaldırılmasının tek yolu Kuran’da yer alan sureleri okumaktır.

Eğer kişiler büyü yapıldığını nasıl anlarız diyorlarsa hayatlarında, psikolojilerinde ve sağlıklarında meydana gelen olumsuz değişiklikleri takip etmelidir. Büyü yapılan kişinin öncelikle psikolojisinde büyük değişimler görülür ve bunu görmesi gereken kişinin yakın çevresidir. Kişi kendine büyü yapıldığın fark etmeyecek ve yaşadığı değişimleri olağan kabul edecektir.

Gözle Görülür Belirtiler

Kendisine büyü yapılan kişide uyku sorunları başlar. Uyumakta zorlanır, uyumaktan korkar, yatağında huzursuz olur ve sürekli kabuslar görmeye başlar. Halsizlik, aşırı yorgunluk, şiddetli baş ve vücut ağrıları gibi belirtiler ortaya çıkar. Aslında insanlar büyü yapıldığını nasıl anlarız dediklerinde, fiziksel olarak büyü belirtilerinin başladığını fark edebilirler.

Kendisine büyü yapılan kişinin bedeninde sebepsiz morarmalar ya da yaygın kızarıklıklar başlar. Kişiler temizlenemiyormuş duygusu yaşayabilir ya da yıkanmayı bırakabilir. Anlamsız mutsuzluk, yaşam sevincini yitirme, sürekli gerginlik hali ve halüsinasyon görmek de büyü belirtileri arasında kabul edilebilir.

2

No Responses

Write a response