Büyülerin Kötü Yönleri

Büyüler pek çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Bu amaçlara göre büyüler kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Kara büyüler genellikle aşk için ve kötü niyetle yapılan büyülerdendir. Bu yüzden bu büyüler oldukça kuvvetli etkilere sahiptir. Yapıldıkları andan itibaren kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Bu büyüler için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyülerin kötü yönleri sadece büyü yapılan kişiyi etkilemez aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de etkileyecektir. Bu yüzden bu büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda üç harflilerin saldırısına uğrayabilirsiniz hatta size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka büyü yaptırmak için medyumu tercih etmelisiniz. Büyü yapmak dinimizce de günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaktır.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Büyülerin kişiler üzerindeki etkileri farklıdır. Bu etiler büyülerin yapılış şekillerine göre farklılık gösterir. Büyülerin yapımında kullanılan malzemeler farklıdır ve büyünün yapılış zorluğu da bu malzemelerin bulunma zorluğuna göre değişir. Büyülerin kötü yönleri büyünün yapılı zorluğuna göre daha da artacaktır. Büyünün kötü yönleri şunlardır, genellikle kişide bir uyku hali olur ve kişi yavaş yavaş depresyona sürüklenecektir. Bu yüzden kişinin hayatı bir anda kötü yönde değişmeye başlayacaktır. Büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceği için artık kişi kendi duygu ve düşüncelerine göre hareket edemez hale gelir.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süreleri

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu sebepten dolayı mutlaka büyünün aynı şekilde aynı medyuma gidilerek tekrarlanması gerekmektedir. Bu şekilde büyülerin kötü yönleri devam edecektir. Bunun dışında büyünün tesir süresi sona ermesin diye ek olarak bağlayıcı büyüler de yapılabilmektedir. Bu bağlayıcı büyüler de büyünün tesir süresinin uzamasını sağlar. Bu şekilde istediğiniz gibi kişinin hareketlerini kontrol edebilirsiniz ve huylarını değiştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sadece büyünün tesir süresidir. Büyülerin kuvvetlerinin artması için ek olarak bağlayıcı büyüler de yapılmaktadır. Bu şekilde de tesir süresini uzatabilirsiniz.

3

No Responses

Write a response