Büyünün Etkileri Nelerdir?

Büyüler çok farklı yöntemlerle yapılır ve yapılış amaçlarına göre büyünün etkileri nelerdir sorusu farklı cevaplanır. Kara büyü uygulamalarının insan üzerinde çok ağır psikolojik ve fiziksel etkileri görülür fakat ak büyü uygulamalarında bu etkilerin daha hafif ve geçici olduğu bilinir. Yapılan kişiye zarar vermeyeceği düşünülen büyülere ak büyü denmektedir.

Büyülerin Ortak Belirtileri

Ak büyü belirtileri farklı, kara büyü belirtileri farklı olsa da özellikle başlangıç aşamasında büyünün etkileri nelerdir diye sorulduğunda bazı ortak belirtiler olduğu görülür. Tüm büyü uygulamalarında ruhani varlıklardan yardım alınır ve bu varlıkların büyülenen kişinin psikolojisi üzerinde olumsuz etkileri olur.

Her türlü büyünün insan üzerinde yarattığı ortak etkiler en çok uyku esnasında kendini gösterir. Uykusuzluk ve kabus sayısının artması, gece uykusundan korkarak uyanma, baş ve ense ağrıları, asabiyet, yorgunluk ve halsizlik gibi belirtiler genellikle bütün büyü uygulamalarında görülür.

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü uygulamalarında ise çok daha şiddetli belirtiler ortaya çıkar. Kişi yaşadığı eve girmek istemez ve evinde kendini çok daralmış hisseder. Dışarıdan gelen insanlar dahi eve girdiklerinde kendilerini sıkıntılı hissederler. Kişinin psikolojisi çok bozulur ve görülen belirtiler bazı nevrotik hastalıkların belirtisiyle hemen hemen aynıdır. Kişi banyo yapmaktan kaçınır ya da kendisini sürekli pis hissettiği için çok sık banyo yapar. Sevdiği insanlardan uzaklaşabilir. Kendi kabuğuna çekilebilir ve yaşamdan zevk almaz hale gelir. Bir çok kara büyü, uygulanan insanın psikolojisini o kadar kuvvetli etkiler ki bu insanların intihar ettiklerine dahi rastlanır.

Kara büyüler insan üzerinde çok güçlü etkiler bırakır bu nedenle büyünün etkileri nelerdir öğrenilmesi ve kişinin kendi üzerinde bir büyü olabileceğini düşünmesi gerekir. Bu durumlarda bir medyuma bakım yaptırarak yaşanan sorunlarda yapılan bir büyünün etkisi olup olmadığı görülmelidir.

1

No Responses

Write a response