Büyünün İlk Belirtileri Nelerdir?

Büyüye maruz kalan kişilerin ve büyü yaptıranların en çok merak ettiği konulardan birisi de büyünün ilk belirtileri şeklinde olmaktadır. Bu yazımızda büyünün ortaya çıkardığı ilk belirtilerden bahsedeceğiz. Kişiyi gerçekten sıkıntılı bir sürece sokan bu büyüler çeşidine ve türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak büyülerin yapılışları ve uygulanışları birbirlerine benzediği için ilk belirtiler birbirine yakın olmaktadır.

Hayvanlar Sizi Gördüğünde Farklı Yaklaşım Sergiler

Büyüye maruz kalmış bir kişi herhangi bir hayvanın yanına gittiğinde, hayvan gördüğünde hayvanın hareketlerinde bir saldırganlık söz konusu olur. Bu kuş içinde aynıdır köpek içinde aynıdır. Hayvanlar büyüye maruz bırakılmış bir kişi ile aynı ortamda bulunduklarında aşırı huzursuz olurlar.

Uyku Problemleri

Uyku problemi olan kişiler genelde büyülerden şüphe etmektedirler. Şayet böyle bir yaklaşım büyük oranla muhtemel olmaktadır. Kişi uykuya dalmada problem yaşar. Ne kadar çok uyursa uyusun hiçbir şekilde uykusunu almış bir şekilde yatağından kalkmaz. Kara büyü yapılmış birisinin uykuya dalması ani olarak gelişiyor olsa da cin musallatı, muska gibi büyüler  yapılmış ise kişi genelde rüyalarını kabus şeklinde görür.

Sakarlaşma Meydana Gelir

Büyünün ilk belirtileri arasında kişinin sakarlıklar yapması gözlemlenir. Bu sakarlıklar sürekli kendisini tekrar eder ve etrafındaki insanlar gerçekten bu sakarlıklara anlam veremezler. Kişi istemeden yaptığı bazı eylemlere kendisi de anlam veremiyor olsa da büyülerde fiziksel sorunların olduğunu söylemiştik. Fiziksel sorunlar genel olarak kişide sakarlık göstermektedir.

Unutkanlık ve Eşyaların Kaybolması

Üzerinde büyü bulunan kişi aşırı unutkan olur. Örneğin; evden dışarı çıkarken kapının arkasından anahtarı almaz ve kapıyı çekerek anahtarın içeride kalmasını sağlar. Bu sayede çilingirci çağırmak zorunda kalırlar. Dışarı çıkacağı zaman evin içerisinde herhangi bir şeyi açık bırakır.

Evin anahtarını, cebindeki parayı veya sakladığı herhangi bir eşyayı kaybeder. Nereye sakladığını unutur. Neredeyse tüm yeteneklerini kontrol edemez hale gelir. Etrafındaki insanlar bu olup bitene anlam vermekte bir hayli güçlük çeker. Hatta çoğu zaman ‘’ sana ne oldu ‘’ gibi söylemlere maruz kalabilmektedir.

3

No Responses

Write a response