Demir Büyüsü

Demir Büyüsü

Demir büyüsü ile kişilerin ayrılık ile sonuçlanan davranışlarda bulunması amaçlanmaktadır. Ayrılık büyüleri kişilerin sadece evlerini ve eşlerini terk etmesi değil aynı zamanda yaşadığı yeri ve işi tamamen terk etmesi amacı ile yapılmış büyülerden biri olarak geçmektedir. Ayrılık büyüsü diğer adı ile demir büyüsü yapmak için alanında uzman bir medyuma danışmanız gerekmektedir. Her büyüde olduğu gibi bu büyünü de ters etkileri bulunmaktadır. O yüzden büyüyü yapan kişi medyum tarafından yardım alınması gerekiyor ve odaklanma konusunda bir sorun yaşanmaması gerekmektedir.

Ayrılık Büyüleri Etkileri Nelerdir

Ayrılık büyüleri genel olarak eşleri, sevgilileri ve nişanlıları birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Ayrıca anne ile oğul, baba ile oğul hatta kardeşleri birbirinden ayırmak amacı ile de yapılmaktadır. Bu tarz büyülerin etkisinde kalan kişiler karşısındaki kişilerin arasını açmak ve birbirleri ile muhabbetlerini tamamen kesmek amacı ile yapılmaktadır. Büyü etkisi altında kalan kimseler birbirleri ile muhabbetlerinde soğukluk ve şiddetli kavga ile birbirlerine sert çıkışlar yapmalarını sağlayabilirsiniz. Demir büyüsü bu ayrılık büyüleri arasında hem etkili hem de bozulması oldukça zor büyüler arasında geçmektedir.

Ayrılık Büyüleri Nasıl Bozulur

Ayrılık büyülerini bozmak oldukça zahmetli yollardan geçmektedir. Kişi kendi imkanları ile ayrılık büyülerini bozamaz hatta bazen daha kötü sonuçlar doğrulmasına sebep olabilmektedir. Hemen bozmak istediğiniz büyü için bir medyum ya da bir İslam alimi ile iletişime geçmeli ve tövbe ve pişmanlıklarınızı dile getirerek tamamen saf duygular ile bu büyülerin bozulmasını gönülden edeceğiniz dua ile bozulmasını sağlayabilirsiniz. Sizler de büyüyü yaptırmış olduğunuz kişi ya da kişiler ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde büyülerden kurtulabilirsiniz. Yaptığınız büyü eğer demir büyüsü ise bu büyünün bozulması için gerekli işlemleri medyumunuz ile yaptıktan sonra bir kuran hocasından yardım alabilirsiniz.

2

No Responses

Write a response