Denenmiş Etkili Büyüler

Denenmiş Etkili Büyüler

Tarihten günümüze birçok kaynak yoluyla denenmiş etkili büyüler hakkında bilgiler gelmiştir. Etkili olduğu düşünülen bu büyüler günümüzde uygulanmaya devam etmiştir. Medyumlar tutacağından emin oldukları büyü uygulamalarını kendinden talepte bulunan insanlar adına uygulamaktadırlar.

Bağlama Büyüleri

Ülkemizde en çok aşık etme amaçlı bağlama büyüleri talep edilmektedir bu nedenle bu büyülerin uygulamaları çok yaygındır. Aşık etme büyüleri için ülkemizde çok tecrübeli medyumlar vardır ve medyumlar çalışmalarında denenmiş etkili büyüler kullanırlar.

Aşık etme amaçlı yapılan büyüler arasında etkilerinin çok güçlü olduğuna inanılan kırmızı biber büyüleri sıklıkla uygulanmaktadır. Havas ilmine sahip hocaların yaptığı vefk büyülerinin de bu konuda ne kadar etkili olduğu bilinmektedir. Yiyecek ile yapılan ve denemeler sonucunda çok etkili olduğu görülen aşık etme büyüleri de oldukça yaygındır. Fotoğraf ya da mum kullanılarak yapılan bağlama büyülerinin etkisi ise tartışılmamaktadır.

Kara Büyüler

Art niyetlerle yapılan kara büyü uygulamaları hakkında geçmişten gelen birçok kadim büyü kitabı bulunmaktadır. Bu kitaplarda bu büyülerin denenmiş etkili büyüler olduklarından bahsedilir. Medyumların pek çoğu büyü bilgilerini bu kadim kitaplar yoluyla edinmiştir. Kara büyü uygulamaları zaten başlı başına çok güçlü büyülerdir. Bu büyülerin yapılan kişilere ne büyük zararlar verebildiğine insanlar şahit olmuştur. Uzak durulması gereken uygulamalar olan kara büyülerde insanlar tarafından en çok bilinenler Papaz büyüleridir. Papaz büyülerinin uygulanmasının çok yaygın olduğu görülmektedir. Etkisinden emin olunan bir diğer kara büyü uygulaması ise ölüm büyüsü de denilen sabun büyüsüdür. Bu büyü büyülenen kişi üzerinde son derece olumsuz etkiler yaratmakta hatta kişinin ölmesine neden olmaktadır.

Büyü çalışmalarının hepsinin etkili olduğu düşünülebilir bu noktada öne çıkan uygulamayı yapan medyumun bilgi ve yetenekleridir. Bu nedenle büyü yaptırmayı düşününler medyum seçiminde özenli davranmalıdır.

3

No Responses

Write a response