Yarasa Büyüsü Nedir?

Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüleri genel olarak evli çiftler ya da sevgililer arasında birbirlerine kötü sözler kullanmamaları için yapılmaktadır. Bu sürecin genel adı da tamamen dil bağlama olarak bilinmektedir. Ağırlıklı olarak eşler arasında yapılıyor olsa da sizi istemeyen kişilerin arkanızdan kötü sözler etmesi tabiri caiz ise olumsuz dedikodu yapmamaları için de kullanılabilmektedir. Dil bağlama durumu tamamen iki farklı kategoride değerlendirilmektedir. Birincisi dil bağlama büyüsü olurken diğeri de dil bağlama duasıdır.

Medyum olarak sizlere önerimiz ise dil bağlama duasıdır. Büyü yaptırmak isteyenin de, yapanın da Kuran-ı Kerim’de yerinin olmadığını hatırlatırız ve bizler de tercihimizi duadan yana kullanmaktayız. Allahu Teâla istemeyen durumlar için bizlere duayı önerdiği gibi bizler de Allah’ın izniyle insanlara yardım etmek için medyum ya da hoca görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Dil bağlama büyüsü veya dil bağlama duası için tüm merak ettiklerinizi ücretsiz olarak danışma hizmeti sunan Medyum Sermin hocamızı hiç çekinmeden arayabilir ya da sorularınızı mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü ile etrafınızdaki insanlar olumlu ya da olumsuz dedikodu söylemlerini susturmak için medyumlar tarafından yapılır. Bu kişiler sadece size değil eşinize, çocuğunuza, annenize, babanıza ya da kayınvalidenize gibi kişilere yapabilmektedirler. Bu kötü konuşmalar iftira niteliğinde ise muhakkak dil bağlama duası tılsımlarından faydalanmanız gerekebilir.

Dil Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Genelde gelin – kaynana arasında yaşanılan anlaşmazlıklar beraberinde kırıcı sözlerin sarf edilmesi olarak algılanır. Gelin ve kaynana arasında yaşanılan sorunlar hiç kuşkusuz kocayı da rahatsız ederken söylemlerden bunalan koca bile bu ikilinin arasındaki sözlerin artık son bulması için medyumlarla görüşme sağlayabilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Günah mı?

Büyülerin tamamı ya da geneli Kuran-ı Kerim ayetlerinde yasaklanmıştır ve yapanın cennet yüzü görmeyeceği açıkça ifade edilmiştir. Bu sebeple hiçbir medyum büyü yapmaz. Yapıyorum diyen de yalan söyler ve sizleri hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratmak isteyecektir. Bizler Vefk duaları ile tılsım hazırladığımız için işimizi sadece dua ile çözmeyi kendimize bir görev olarak bildiğimiz için günaha girmezsiniz.

4

No Responses

Write a response