Ekmek Büyüsü

Ülkemizde gıda malzemelerinin büyü yapımında kullanıldığına sıklıkla şahit olmaktayız. Özellikle tuz, şeker, baharat gibi önemli gıdaların başında gelen bu malzemelere ilaveten ekmek büyüsü de yapılmaktadır. Ancak yapılma niyetine göre farklılık gösteren ekmek büyüsü genelde rızık kesmek için tercih edilmektedir. Kısaca konuyu açmak istersek eğer; şeker büyüsü genelde aşıkları birleştirmek için kullanılır. Tuz büyüsü aşıkları ayırmak için yapılan büyüler arasındadır. Ekmek büyüsü ise bir ailenin ya da herhangi bir hanenin evine rızık götürülmesi istenmediği için kara büyü olarak yaptırılır. İnsanlar neden bir insanın evine ekmek götürememesi için büyü yaptırılır bilinmez ama çekemeyeler ya da aralarında husumet bulunan kişiler bu denli büyülere başvurmaktadırlar.

Niyete Göre Bereket İçin Ekmek Büyüsü Yapılmaktadır

Her ne kadar kötü niyetli kişiler tarafından yapılan bir büyü çeşidi olarak anımsıyor olsak da medyuma göre büyüler farklı amaçlra göre yapılabilmektedir. Hemen bir üst paragrafımızda belirttiğimiz şeker büyüsü aşk için yapılıyor olsa da bir başka medyum bunu ayırmak için yapabilmektedir. Bu nedenle insanlar niyetine göre kendisine uygun medyum ile görüşür ise ekmek büyüsü sayesinde bir hanenin ya da bir evin bereketinin açılması için özellikle kuru ekmek büyüsü yaptırabilmektedir.

Ekmek Büyüsü İle Evlileri Ayırma

Adet kanı büyüsü olarak sizleri sürekli olarak bilgilendirmekteyiz. Özellikle kuru ekmek üzerine adet kanı sürülerek kapı eşiklerine bırakılmaktadır. Kişi bunu fark ediyor olsa bile bir kere konulmuş ise ekmeğin oradan uzaklaştırılması pek bir şey ifade etmez. Niyet edilip büyünün tutması için herhangi bir kapıya bırakılması beraberinde hem ayrılık büyüsü görevi hem de bağlama büyüsü görevi görür. Kişi eğer evli ise eşinden boşanması için yapılır. Evli çift ekmek büyüsü sayesinde ayrılmış ise büyüyü yaptıran kişiye bağlanması sağlanır.

2

No Responses

Write a response