Eşek Dili Büyüsü Yapanlar

Eşek Dili Büyüsü Yapanlar

Eşek dili büyüsü özellikle evli kadınların eşlerine yaptıkları bir büyüdür. Eşleri kendilerinin sözünden dışarı çıkmasın ve itaatkar olsun diye uygulanır. Büyünün uygulanmasında çeşitli dualar ve vefklerden yararlanıldığı için eşek dili büyüsü yapanlar medyumlardır.

Eşek Dili Büyüsü Yapılış Nedenleri

Eşek dili büyüsü kişilerin eşlerini ya da sevgililerini itaatkar kılmak için yaptırdığı bir büyü çeşididir. Ağız ve dili bağlama büyüsü olarak da tanınan eşek dili büyüsü yapanlar genellikle evli kadınlardır. Kadınlar bu büyü ile eşlerinin kendi sözlerinden dışarı çıkmamalarını ve sessiz kalmalarını sağlamaya çalışırlar. Bu uygulamadan sonra eşler ya da sevgililer son derece itaatkar olacaklarıdır.

Nasıl Yapılır?

Eşek dili büyüsü eşeğin dili kullanılarak yapılır. Eşek dili alınır ve üzerine vefk uygulaması yapılır, çeşitli dualar okunur. Dil haşlanır ve iyice yumuşaması sağlanır. Üzerine Tere Keyf suresi okunan eşek dili büyü yapılmak istenen kişiye yedirilir.

Bu büyüyü özellikle eşleri tarafından aldatılan kadınlar tercih eder. Eşlerinin bir daha kendi sözlerinden dışarı çıkmaması için yaptırırlar. Bu büyü yapıldıktan sonra aldatan eş başka birisine karşı ilgi duymayacaktır.

Nasıl Bozulur?

Kişiler kendilerine büyü yapıldığını hissedip bozdurmak isteyebilirler fakat eşek dili büyüsü yapanlar bozma işleminin oldukça güç olduğunu söylerler. Bu nedenle kendilerine büyü yapıldığından şüphelenenlerin öncelikle hangi tür bir büyüye maruz kaldıklarını öğrenmeleri gerekir. Medyumlara bakım yaptırılarak büyünün mahiyeti öğrenilebilir.

Eşek dili büyüsünün bozulmasında en etkili yol Kuran surelerinden faydalanmaktır. Bu tarz büyüleri bozmaya yarayacak sureler Kuran’da yer alır. Uygun sureleri doğru sayılarda ve doğru zamanlarda okumak büyünün etkilerinin ortadan kalkmasında etkili olacaktır. Büyü bozmak için okunacak dualar arasında mutlaka Felak ve Nas sureleri bulunur. Ayrıca Ayet-el Kürsi çok etkili bir duadır.

2

No Responses

Write a response