Eşek Dili İle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşek Dili İle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşek dili kullanılarak yapılan büyülerin amacı kocaların eşleri karşısında itaatkar olmalarını sağlamaktır. Eşek dili büyüsü yedirilmek suretiyle yapılan bir büyü olduğu için etkileri güçlüdür ve eşek dili ile yapılan büyü nasıl bozulur dendiğinde bunun zahmetli olduğunu söylemek gerekir.

Eşek Dili Kullanılarak Yapılan Büyülerin Amacı

Eşek dili büyüleri kişilerin itaat etmesini sağlamak amacıyla yapılan büyülerdir. Özellikle kocalarını kendilerine bağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılır. Sevgililer de, sevdikleri insan kendi sözlerinden dışarı çıkmasın diye bu büyüyü yaptırma yoluna gitmektedir. İlgi duyanlar eşek dili büyüsü nasıl yapılır diye merak ederken eşek dili ile yapılan büyü nasıl bozulur konusunda da bilgi sahibi olmak isterler.

Bu büyü eşeğin dili kullanılarak yapılır. Eşek dilinin üzerine bazı dualar okunur ve tılsımlı sözler söylenir. Bazı medyumlar eşek dilinin üzerine vefk hazırlayabilir. İşlemi tamamlanmış olan eşek dili, büyüyü yaptıran kişiye teslim edilir. Genellikle kadınların tercih ettiği bu büyüde, kadın eşek dilini iyice yumuşayıncaya kadar haşlar. Haşlanmış olan eşek dili ekmeğe sürülerek ya da yemeğe karıştırılarak büyü yapılmak istenen kişiye yedirilir. Büyülü eşek dilini yiyen erkek artık kadının sözünden dışarı çıkamaz, her dediğini kabul eder ve hiçbir şekilde itiraz edemez. Ayrıca bu erkeğin gözü kadından başka kimseyi görmez. Özellikle aldatılan eşler eşek dili uygulamasından yararlanmak istemektedir.

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşek dili ile yapılan büyüler medyumlar tarafından yapılır ve eşek dili ile yapılan büyü nasıl bozulur sorusuna onlardan cevap istenir. Bu büyünün bozulması için Kuran’da yer alan surelerden yararlanılır. Bir bardak suyun içine, büyüden kurtulmak isteyen kişi tarafından sırasıyla Felak, Nas, İhlas-ı Şerif, Ayet-el Kürsi sureleri okunur ve sudan üç yudum içilir. Kalan su banyo yapılacak suya eklenir ve gusül abdesti alınır.

1

No Responses

Write a response