Eşek Kuyruğu Büyüsü

Eşek Kuyruğu Büyüsü

Soğuma büyülerinden birisi de eşek kuyruğu büyüsü olarak bilinir. Kimi zamanlar insanlar kendileri birisinden uzaklaşmak isterler ya da birilerini kendilerinden soğutmak isterler. Bu durumlarda yapılan büyü çeşitlerine soğutma büyüleri denir.

Soğutma Büyüleri Ne İle Yapılır?

Tüm büyü çeşitleri pek çok farklı malzeme kullanılarak yapılabilir. Burada medyumlar yapılacak büyülerin özelliklerine göre kullanılması gereken malzemeleri belirler. Bazı malzemeler hem bağlama hem de soğutma büyülerinde kullanılabilir. Burada belirleyici olan medyumun malzeme ile yaptığı uygulama ve niyettir.

Soğutma büyüleri için kullanılan uygulamalar arasında eşek kuyruğu büyüsü de vardır ve burada kullanılan eşeğin kuyruğu değil kuyruğundan alınan birkaç tel kıldır. Soğutma büyüleri çeşitli nedenlerle uygulanabilir. Soğutma büyüleri kişilerin çıkarları dışında, seven insanları ayırmak amacıyla uygulanmamalıdır.

Kimi evlilikler çok sancılıdır ve çiftlerden biri bu evliliği bitirmek istese de eş buna karşı koyabilir. Mağduriyet yaşayan ve evliliği bitiremeyen kadın ya da erkek karşı tarafa soğutma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Hangi malzeme ile yapılırsa yapılsın soğutma büyüleri oldukça etkili büyülerdir. Kendisine soğutma büyüsü yapılan eş artık evliliği yürütemez hale gelir ve kendisi ayrılmak ister. Böyle durumlarda uygulandığında soğutma büyüleri makul karşılanabilir. Bu soğutma büyüsü uygulamasında mağdur olan eşin mağduriyetten kurtulması hedeflenir ve sonucunda bir fayda ortaya çıkar.

Soğuma Büyüleri

Başkalarını soğutma büyülerinden farklı olarak insanlar kendileri birilerinden soğumak için de büyü yaptırabilirler. Soğuma büyülerinde kullanılan malzemeler arasında eşek kuyruğundan alınan kıllar ile yapılan eşek kuyruğu büyüsü vardır. Kişi hiç doğru olmayan bir insana aşık olabilir ve bu insandan kendi iradesiyle vazgeçmeyi başaramıyordur. Bu durumda medyumlar ile bağlantıya geçerek soğuma büyüsü yaptırabilir. Bu büyü sayesinde vazgeçemediği insandan soğumak ve uzaklaşmayı başarmak istenmektedir.

1

No Responses

Write a response