Eşimin Beni Sevmesi İçin Vefk

Evlenmeden önce eşler birbirleri ile o kadar iyi geçinirler ki bunun tarifini anlatmak neredeyse imkânsızdır. Her an yan yana olmak isteyen bu ikili birlikte sinemaya gitmekten büyük bir haz alırken, yan yana geldiklerinde eğlenebiliyorken ve daha fazlasını sayamadığımız kadar etkili bir birliktelik oluyorken evlendikten sonra maalesef eşler arasında bir takım sevgi soruları ortaya çıkabiliyor. Eşinin kendisini eskisi kadar sevmediğini düşünen kişiler manevi olarak büyük bir sıkıntı içerisine girerler. Maddiyatla satın alınamayacak kadar pahalı olan bu durum büyülerle çözülebilmektedir. Sadece eşler arasında olan kırgınlıklar sonucu sevilmeme duygusu ortaya çıkmaz. Bazı evlilikler görücü usulü olabildiği için kişi eşini sevmeden de evlilik gerçekleştirebiliyor. Bu durumdan şikâyetçi olan kişiler eşlerinin kendilerini sevmeler için büyü yaptırabilmektedirler. Ancak büyülerin günah olduğunu bilmenizi isteriz. Büyük ihtimalle büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğunu bilen kişiler vefkler ile ilgilenmektedirler. Sevgi vefki de bunlardan birisidir.

Sevgi Vefki Günah mı?

Vefk ile büyü arasında hiçbir yakınlık yoktur. Bu nedenle büyü günahtır ve vefk günah değildir. Çünkü vefkler 7 gün içinde hazırlanan bir süreçtir. Vefkin amacına göre sabah erke saatlerde ya da gece akşam karanlığında yapılabilmektedir. Vefk kağıt ile elde edilen bir süreç olduğu için vefk kağıdı üzerinde çeşitli kareler ve bu karelerin içinde de yine birden fazla kareler bulunmaktadır. Sayı vefki ve harf vefki ile medyum işin piri olduğu için kendine has yöntemlerle bunu başarabilmektedirler.

Sevgi Vefki Kesin Tutar mı?

Eşinizin sizi sevmesi için vefk yaptırmayı düşünüyorsanız eğer hiçbir medyum size %100 garanti vermez. %80 ihtimalinde bir tutma garantisi verir. Geriye kalan %20’lik kısım sizin yapmanız gerekenlerin yapmamanız durumunda medyum ihtimali düşürmektedir. Medyum sizin için vefk oluşturacak ve bunu tılsıma çevirecektir. Sevgi vefki büyük oranla tutan bir süreçtir. Tutana kadar medyum size dua etmeye devam eder. Medyumun sizden istekleri arasında da belli zaman ve saat aralıklarında duaların okunmasıdır. Eşinizin sizi sevmesi için etkili bir çözümdür ve kısa sürede etkisini göstermeye başlar.

 

3

No Responses

Write a response