Eşler Arası Muhabbet Büyüsü

Eşler arası muhabbet büyüsü adlı başlığımızın detaylarına geçmeden önce muhabbet büyüsü nedir, ne işe yarar ve nasıl sonuçlar verir gibi soruların cevaplarını sizlere vererek konumuza giriş yapmak istiyoruz. Adından da aslında nasıl bir büyü olduğunu az çok tahmin edebileceğiniz bir büyüdür. Muhabbet büyüsü insanların ikili ilişkilerini düzenleyen bir büyü olduğunu dile getirebiliriz. Mesela sözü dinlenmeyen birisine muhabbet büyüsü yapılırsa etrafındaki insanlar tarafından sevilen, sayılan bir kişiliğe bürünmesi sağlanır. Muhabbeti dinlenir ve insanlar bu kişiyle muhabbet etmeyi çok isterler. Çevresi tarafından dışlanan, konuştukları alay konusu olan, konuşmaya çekinen insanların genellikle muhabbet büyüsü ile hayata yeniden yeşil ışık yaktıkları gözlemlenmektedir. Şimdi asıl konumuz olan eşler arası muhabbet büyüsü nedir, nasıl yapılır ve kim tarafından yapılır sorularına cevap verelim.

Not: Muhabbet büyüsü bizim tarafımızca yapılmaz. Bizler büyü yapmadığımız halde insanlar bizlerden büyü taleplerinde bulunmaktadırlar. Ancak büyü süreçlerimiz bulunmaz. Fakat muhabbet vefki ile eşler arasında muhabbetin olmasını sağlamak üzere vefk çalışmalarımız bulunmaktadır.

Eşler Arası Muhabbet Nedir?

Eşler arasında saygı, sevgi yoksa karşılıklı iki medeni insan gibi konuşmayan eşler, eşler arasında sürekli patavatsız konuşmalar, kırıcı sözler, küfürlü kötü sözler, hakaretler vs. yaşanıyorsa eşler arası muhabbet büyüsü tüm bu olumsuz davranışları rafa kaldırır ve eşlerin arasında sımsıkı bir muhabbet başlar. Muhabbet büyüsüne maruz kalmış olan eşlerin ağzından asla birbirlerine karşı öfkeli sözler çıkmaz. Her iki eşte birbirleri ile samimi olmaya başlarlar. Birbirlerini sevdiklerini, saydıklarını dile getirirler. Öyle ki muhabbet büyüsü ile birçok yıkılacak olan yuva kurtarılmıştır.

Muhabbet Büyüsü Yapmak Günah mı?

Büyülerin günah olanı, olmayanı diye bir ayrım söz konusu değildir. Muhabbet büyüsü de diğer tüm büyüler gibi yapılması günah olan çalışmalardır. Dinimizce büyülerin yapılmaması gerektiği çeşitli ayetlerde belirtilmektedir. Büyülerin günah olduğunu bile bile yaptıran kişilerin çeşitli ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkları gözlemlenebilmektedir. Özellikle büyünün konuyla alakası olmayan kişiler tarafından yapılması çok ciddi riskleri ortaya çıkarmaktadır. Bunlar; rüyalarda kâbuslar görme, korkma, ürkme, titreme, mide bulanması, baş dönmesi gibi birçok sağlık sorununu ortaya çıkarır. Bilhassa evde tek kalmaya korkma gibi eylemler gözlemlenebilmektedir.

3

No Responses

Write a response