Eve Gelen Komşuları Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri kara büyüler arasında yer almakla birlikte zaman zaman insanların kendilerini başka insanlardan korumak amacıyla bu büyü yoluna başvurdukları görülmektedir. Uzaklaştırma büyülerinin amacı genellikle birbirini seven insanların uzaklaşmasını sağlamak ve aile içi ilişkilerde sorun yaratmak amacıyla yapılmaktadır ve bu nedenle kara büyü uygulamaları arasında yer alır. Büyülerde niyetin ne kadar önemli olduğu özellikle uzaklaştırma büyülerinde kendisini gösterir. Bazen kişiler kendilerinden birilerini uzaklaştırmayı sağlamak amacıyla da bu uygulamayı yaptırmak istemektedir. Eve çok sık girip çıkan komşuları uzaklaştırmak amacıyla eve gelen komşuları uzaklaştırma büyüsü yapılmaktadır. Bu büyüyü zaman zaman gelen komşulardan rahatsız olan erkeklerin de talep ettiği görülmektedir.

Zarar Veren İnsanları Uzaklaştırma Büyüsü

İnsanlar diyalogda olmak zorunda oldukları insanların kendilerine zarar verdiklerini düşünebilirler. Bu insanların kendiliğinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla da uzaklaştırma büyüleri yapılır. Kişinin komşuları arasında da bu tarz bir insan olduğunu düşünmesi durumunda eve gelen komşuları uzaklaştırma büyüsü yapılması söz konusu olabilir. Gerçekten de insanların ilişki halinde oldukları bazı insanlar art niyetli olabilmektedir. Bu insanların yaydığı negatif enerji kişiyi rahatsız edebilir ve o insanla aynı ortamda bulunmak istemeyebilir. Kişi bunu ifade edemiyorsa uzaklaştırma büyüsü sayesinde kişinin kendisinin uzaklaşmasını sağlayabilir.

Uzaklaştırma Büyülerinin Etkileri

Rahatsız olduğu insanların kendisinden uzak durmasını sağlamak amacıyla eve gelen komşuları uzaklaştırma büyüsü çeşitli yollarla uygulanabilmektedir. Bazı komşuluk ilişkileri rahatsız edici olabilir. Gün her saati eve girip çıkan insanların olması özel hayatı olumsuz etkiler. Bu durumda uygulanan bu büyünün büyük faydaları olmaktadır. Bu tarz uzaklaştırma büyüleri insanı rahatsız eden herkes için uygulanabilmektedir. Zaman zaman ayrılmak isteyen eşler de sorunsuz bir ayrılık yaşamak isteklerinde eşlerine bu büyüyü yaptırmaktadır. Bu büyünün sonucunda üzerine büyü yapılan kişi eşinden soğuyacak ve bir arada olmak istemeyecektir.

3

No Responses

Write a response