Eve Yapılan Büyü Nasıl Bulunur ve Bozulur?

Eve gelen teyzeniz, amcanız, yengeniz, eltiniz, komşunuz, kardeşiniz, eşiniz, anneniz veya babanız tarafından büyü yapılabileceğini aklınızdan çıkarmayınız. Hiç ummadığınız anda büyüye maruz bırakılmış olabilirsiniz. Eve yapılan büyülerin etkisini göstermesi için mutlaka eve gelen birisi tarafından işleme alındığını unutmayınız. Uzun bir süredir evinize teyzenizden başka kimse gelmediyse, belki de ilk defa teyzeniz gelmiş ise büyü mutlaka teyzeniz tarafından yapılmış olabilir. Bu bir örnektir ve herkesten şüphelenilebilir. Kıskançlık, nefret, intikam almak için eve büyü yapılabilmektedir. Bu yazımızda sizlere eve yapılan büyü nasıl bulunur, eve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, eve büyü yapıldığı zaman nasıl bozulur gibi sorularınız hakkında sizlere cevap vermek istiyoruz.

Eve Yapılan Büyü Belirtisi Nasıl Olur?

İster yaz, ister kış aylarından birisi olsun. Eve girdiğiniz zaman bir sıcaklık, bir bunalım hissedersiniz. Evde daralırcasına bunalıma girer ve bir an önce kendinizi dışarı atmak istersiniz. Evin duvarları gözünüze çift görünür. Nefes alamayacak hissine kapılırsınız. Camları açar evi havalandırsanız da göğsünüzün tam ortasına bu evde bana bir şey olacakmış korkusu yaşamaya başlarsınız.

Evinizde hiçbir şey yapma isteği bulamazsınız. Kadınsanız evi toplama gereksiniminde bulunmazsınız. Erkekseniz evinizin duvarına bir çivi dahi çakmak istemezsiniz. Yatarsınız ve sizi sıkıntı basar.

Eve işyerinden veya dışarıdan geldiğiniz zaman kendinizi yorgun hissediyor olsanız bile hiçbir şekilde evde uyusanız da, yatsanız da kestirseniz de yorgunluğunuzu atamazsınız. Saatlerce uyusanız da üzerinizdeki uyku, yorgunluk geçmez.

Bazı zamanlarda kişiden kişiye farklılık gösteren etkilere tabii olabilirsiniz. Kimisi evinde dinlemezken, kimisi de evinden dışarı çıkmak istemez. Dışarıda yorulur eve gelir dinlenir. Dışarı çıkmak istemez. İş yerine gitmek istemez.

Ev içindeki tüm yaşayan bireyler ile tartışma içerisinde olursunuz. Karınızla, kocanızla, çocuklarınızla bir kavga psikoloji içerisinde olursunuz. Huzursuz ve mutsuz olmaya başlarsınız. Evinizin beti, bereketi kaçar. Maddi sıkıntılar içerisine girersiniz. Yakın zamanda eşinizden ayrılma aşamasına gelirsiniz.

Gece uykuya dalamazsınız. Dalsanız bile korkunç kâbuslar ve rüyalar eşliğinde uykunuzdan kalkarsınız. Evde büyü belirtisi olarak bilinen bir diğer durum da ev içinde tek başınıza kalamazsınız. Sıkıntılar basar. Korkular kendisini göstermeye başlar.  Evde hareket eden cisimler, nesneler, varlıklar olduğunu görmeye başlarsınız.

Eve Büyüyü Kim Yaptırır?

Evliyseniz sizi birbirinizden ayırmak isteyen kıskaç birileri tarafından yapılabilir. Maddi durumunuz iyiyse maddiyatınızın çökmesi ve bir ekmeğe bile muhtaç kalmanızı isteyen kişiler tarafından yaptırılabilir. Yetişkin bir evladınız varsa ve onunla evlenmek isteyen birisi varsa siz razı gelmiyorsanız o kişi tarafından babasını, annesini veya diğer aile bireylerini ikna etmek için eve büyü yapılmış olabilir.

Ev içinde mutsuz olunması için, kavga edilmesi, tartışma, şiddet olması ve geçimsizlik için herhangi birisi büyü yaptırmış olabilir.

Hiç beklemediğiniz kişi evinizin tuvaletine bile girdiğinde büyü yaptırma aşamasında olabilir. Bu konuda hassas davranılması gerekmektedir.

Eve Yapılan Büyü Nereye Saklanır?

Evimde büyü olduğundan şüphe ediyorum diyorsanız ve evinizi didik didik aradınız ama yabanı bir maddeye ulaşamadıysanız, büyüye benzer hiçbir şey bulamadıysanız evinizde büyü olmadığı anlamına gelmez. Evinize getirilmiş bir hediye eşya, evinizdeki bir resme bile büyü yapılmış olabilir. Kapınıza, evinizin herhangi bir eşyasına sürülmüş olan büyü olabilir. Ayakkabılarınıza, kapı girişlerine büyü yapılmış olabilir. Bu nedenle nereye saklandığı konusunda adım atamadıysanız medyumlardan destek alabilirsiniz.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Mutlaka ama mutlaka evinizde büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız yukarıda belirttiğimiz belirtileri yaşıyorsanız alanında uzman, profesyonel, gerçek, doğru ve disiplinli çalışan medyumdan destek almanız gerekmektedir. Dua ederek ya da herhangi bir kişinin, internet bilgileri eşliğinde büyünün bozulmasını sağlayamazsınız. Medyum desteği şarttır.

Medyumlar genelde vefk işlemleri ile evdeki büyüleri bozabilmektedirler. Bizim büyü bozma gibi bir sürecimiz olmadığı için yukarıdaki bilgiler çeşitli internet sitelerinden kaynak olarak alınmış ve yazılmıştır. Gerçekten evinizdeki büyüyü bozdurmak istiyorsanız eğer mutlaka medyum desteği almalısınız. Evinize ne büyüsü yapıldığını, kim tarafından yapıldığını, ne zaman yapıldığını ve nasıl bozulacağına dair bilgileri medyum sizlere bildirecektir.  Eğer büyü bozulmaz ise sonucu daima kötü olacaktır ve ev içinde huzursuzluklar hiç bitmeyecektir. Ne kadar erken davranılırsa o kadar hızlı bozulur.

3

One Response

  1. Saniye
    Nisan 16, 2019

Write a response